Кафе муабет

Луна заигра со малата наследничка и ги разнежни фановите – прво видео со Миа во прегратка!

Цело време додека танцуваше со својата наследничка имаше насмевка на лицето...

На 15 јуни Луна Џогани и нејзиниот сопруг Марко Милјковиќ се остварија во улога на родители и ја добија ќеркичката Миа.

фото инстаграм
фото принтскрин

Луна на својот Инстаграм профил постојано објавува фотографии од кои може да се забележи дека ужива во мајчинството.

Откако објави фотографии и кратки кадри од бебето како спие, Џогани сега танцуваше со Миа.
а видеото се појави на Јутјуб.

foto instagram
foto instagram
foto instagram

Луна ја држи својата ќерка во прегратка и за цело време додека танцуваше со својата наследничка имаше насмевка на лицето.

Кучето на Луна, Лола, за кое таа е многу приврзана им правеше друштво во станот.

foto instagram

„Ти си убава“, „Каква среќа“, „Секогаш смеј се така“, „Малиот ангел“, се само дел од коментарите на видеото објавено од Луна.

Погледнете како Џогани танцува со нејзината наследничка во галеријата:

foto printscreen
foto printscreen
foto printscreen
foto printscreen

Пред породувањето Луна често пати објавуваше фотографии со нејзиното кученце Лоли кои и беше главен партнер за прошетка.

фото инстаграм
фото инстаграм

Луна пред извесно време сподели многу интересна фотографија на Инстаграм каде што може да се види Миа како спие безгрижно а ја чува нејзиното куче Лоли.

foto instagram

„Лоли е куче чувар“, напиша Луна во описот.

Инаку Лоли можеше да се забележи и на видеото кое го објави парот по доаѓањето во домот со својата наследничка.

фото инстаграм
Фото Инстаграм

Кученцето беше пресреќно што ги гледа и цело време кружеше околу малата Миа.

фото принтскрин

Од сите фотографии може да видиме дека Лоли е навистина приврзана за малечката Миа но и за сопственичката Луна.

фото инстаграм
Foto Intagram/Luna Djo
Foto Intagram/Luna Djo

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close