Кафе муабет

ЛУКСУЗ КОЈ МОЖЕ ДА ГО ВИДИМЕ САМО НА ФИЛМ: Еве каде летуваат Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ (ФОТО)

Одморот го доби како роденденски подарок...

Анастасија Ражнатовиќ и нејзиното момче Немања Гудељ веќе некое време уживаат на егзотичната Ибица.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Младата пејачка често објавува фотографии на својот Инстаграм профил и со тоа ги известува своите фанови како се забавува.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Фудбалерот на пејачката и подари одмор на оваа дестинација како роденденски подарок, а се вели дека тоа задоволство го чинело безначајни 35.000 евра.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

По луксузната јахта и бројните кадри во костим за капење, овој пат Анастасија сподели како изгледа вилата во која престојуваат. На видеото се гледа дека во рамките на вилата има базен, а не изостана спектакуларниот поглед на морето.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Она што не се гледа на видеото, а неодамна откри извор на Информер, е дека апартманот е опремен како стан.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Има дневна соба и спална соба, голема бања, градина и базен. Сè на сè, заљубениот пар ужива во чист луксуз!

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Анастасија секојдневно споделува видеа со своите придружници, на кои се гледа во какви природни убавини ужива со Немања, па не е чудно што Гудељ издвоил дури 35.000 евра за престој во ова парче рај.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Ражнатовиќ и нејзиното момче уживаат „за сите пари“, а очигледно Немања знае како да и угоди.
Со нив се и братот на Немања, Драгиша, како и неговата мајка Оливера и сестрата Вања.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Анастасија е во одличен однос со сите членови на неговото семејство, што може да се види и од заедничките фотографии што ги објавуваат на социјалните мрежи. пејачката реши да издвои неколку дена, да се одмори и да собере енергија што ќе и биде погребна за бројните летни настани.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ
фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Таа ужива во бањањето и сонцето, но не заборава и редовно да ги известува своите фанови и да им покаже како си поминува.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Често пати знае да сподели и фотографија на која изгледа провокативно во костим за капење и да измами воздишки кај сите.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Згодната Анастасија реши да покаже како изгледа кога одмора, па се снимаше додека лежеше на лежалката во „незгодна“ поза, „покриена“ само со костимот за капење со тенки ленти кои се мотаа по целото нејзино тело.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ
Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Пејачката го покажа своето извајано тело, па доби низа коментари на сметка на нејзиниот изглед.
Но се чини дека и Немања не останува незабележан. Тој не, само што е харизматичен, туку и одличен спортист кој поседува тело од милион долари.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Освен тоа јавноста на големо се прашува како ја освоил младата пејачка и што ли поседува тој за да девојките лудуваат по него, но фотографиите на неговиот Инстаграм профил го даваат одговорот на сите овие прашања.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ
фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ
фото инстаграм/Немања Гудељ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close