Кафе муабет

ЛУКСУЗ ЗА СИТЕ ПАРИ: Карлеуша ја покажа вилата вредна 2,5 милиони евра која и ја подари Душко!

Ги отвори вратите од новиот дом...

Поп дивата Јелена Карлеуша пред неколку години од својот сопруг, Душко Тошиќ доби вила на подарок , чија вредност се проценува на околу два ипол милиони евра.

фото инстаграм/ Јелена Карлеуша

Јелена се уште официјално не се вселила во вилата бидејќи напорно работела на уредувањето на ентериерот на новиот семеен дом, каде што ќе ужива со ќерките Атина и Ника и сопругот Душко.

фото инстаграм/ Јелена Карлеуша

Таа сега објави неколку кадри на приказната на својот Инстаграм профил, и покажа како го украсила ентериерот на величествената вила.

фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша


Пејачката снимила дел од дневната соба и трпезаријата, а од раскошните детали кои го украсиле домот – буквално ви го „одзема здивот“.

Богати, крем драперии, светилка со розови пердуви и трпезарија и дневна соба во бели и златни тонови.
На мермерната маса во трпезаријата има вазна Версаче, додека на златните полици има златни украси, а кога ќе погледнеме во дневната гледаме необична патка светилка, но и шимпанзо како седи и гледа во аголниот сет .

Ја изненади за Денот на жената…

Пејачката Јелена Карлеуша беше воодушевена од изненадувањето и прекрасниот знак на внимание што го доби за 8 Март, Меѓународниот ден на жената.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Јелена на својот Инстаграм профил објави што добила за 8 март, а најпрвин сподели видео од огромен букет црвени рози, што, судејќи по реакцијата, ја воодушеви.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Сепак, тоа не беше се. Карлеуша покажа и аранжман во форма на срце, во различни нијанси на розови рози, додека внатре имаше слатки.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

„Леле, некој има одличен вкус“, „Убаво“, „Се што ќе посакаат жените“, „Јелена сака рози, вистински подарок за неа“, „Душко овој пат даде се од себе, како и за Денот на вљубените“се само дел од коментарите.

фото инстаграм/Јелена Карлеуша

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ изминатиов период беа во центарот на вниманието, а по разни шпекулации беше откриено каде живее фудбалскиот менаџер.

фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, по турбулентен период и конфликт што се случи за Божиќ, успеаја да најдат заеднички јазик и, веројатно, да ја подобрат нарушената врска.

Фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

Многумина посакаа крај на нивната љубовна приказна која трае долги 13 години, а сега конечно е откриено дали се се вратило во нормала.

Фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

Да потсетиме, Јелена за Денот на вљубените на социјалните мрежи се пофали со розите кои ги добила, а многумина тоа го протолкуваа како гест на нејзиниот сопруг.

фото инстаграм/Јелена Карлеуша
Фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

Исто така, откако му истече забраната на Душко за приближување кон сопругата, која траеше еден месец и по враќањето од Турција, екипата на емисијата „Папарацо лов“ „улови“ каде се движи поранешниот фудбалер и дали живее со сопругата и нивните ќерките Атина и Ника..

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Имено, камерите на споменатата емисија го снимиле Душко пред семејниот дом како влегува во гаражата , а од тоа произлегува заклучокот дека тој се уште живее со сопругата Јелена Карлеуша.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Веќе нема сомнеж дека парот решил да поработи на несогласувањата, а Душко се врати дома кај сопругата Јелена.

фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close