Кафе муабет

КРАЈ НА ЉУБОВНАТА БАЈКА меѓу Анастасија и Гудељ: Пејачката неутешна- сподели емотивна порака која ќе ве расплаче

Не се огласи по веста дека раскинале...

Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ се во врска повеќе од половина година а пејачката во неколку наврати откри дека е среќна и исполнета, но сега сите се прашуваат дали раскинале поради тажните стихови кои пејачката ги објави на својот Инстаграм.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Доаѓањето на Немања Гудељ во Србија требаше да биде еден од најубавите моменти за Анастасија Ражнатовиќ, но се чини дека не е така. Сите фанови се надеваа на заеднички фотографии, прегратки, бакнежи, но сега се шокираа по нејзината објава…

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

На Инстаграм профилот младата пејачка објави тажни стихови а фановите се прашуваат дали тоа значи дека дојде крајот меѓу неа и нејзиното момче бидејќи се шпекулираше дека имале сериозни проблеми во врската…

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Веќе некое време сите се сомневаат дека причината за несогласувањата е врската помеѓу Анастасија и мајката на Немања.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Фудбалерот не крие дека Оливера Гудељ му е најважната поддршка, но и советник во сите приватни одлуки.

„Таа ме научи на живот“,  напиша еднаш во јавна порака фудбалерот.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Првите недели и месеци од љубовта на Анастасија со фудбалерот беа исполнети и со идилични односи со Оливера и сестрата на Немања, Вања.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Сите три излегуваа заедно, правеа селфи и со големо внимание си ги лајкуваа фотографиите. Според медиумите, сето тоа сега исчезнало, а Оливера и Вања ја отследиле Ражнатовиќ од Инстаграм.

фото инстаграм/Вања Гудељ

Дали љубовта на Таша со Немања ќе се олади, се прашуваат нејзините обожаватели збунети од следните стихови…

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

“A mogli smo sve, mi smo isti zar ne,
savršen zagrljaj, a mi smo birali kraj.
Mogli smo sve, u svakoj želji si ti,
mogli smo oprostiti,
na zemlji imati raj,
a mi smo birali kraj… “

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Анастасија претходно најави дека на 20 ноември ќе замине за Катар каде што фудбалската репрезентација на Србија настапува на Светското првенство.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Токму затоа Немања дојде во Белград, па можно е се уште да не ја видел својата девојка поради обврските на тимот. Дали сè ќе остане во ред меѓу вљубените – ќе се знае, наскоро.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Инаку Немања неодамна се најде на мета на критики поради фотографиите на кои покажува невообичаена блискост со својата сестра и мајка.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Корисниците на Твитер особено реагираа на фотографијата на која Вања Гудељ, помладата сестра на Немања Гудељ, го бакнува својот брат директно во уста.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Покрај оваа, голем е бројот на фотографии на кои и другите членови на семејството имаат сличен однос.
На пример, на една од фотографиите Немања Гудељ лежи гол во кревет, а неговата мајка го гушка одзади и го бакнува по рамо.

фото инстаграм/Вања Гудељ

Од друга страна, Вања има ваков однос со другиот брат – Драги Гудељ, кого исто така на сличен начин го бакнува во уста и до уста на некои од фотографиите кои самата ги објави.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Какво е мислењето на Анастасија за ова, јавноста се уште не знае.

фото инстаграм/Небојша Гудељ

Дека Немања е многу поврзан со своето семејство покажува и фактот што секогаш со него се неговиот брат или пак мајката и сестрата па дури и во оние моменти кога би требало да биде насамо со својата девојка.

фото инстаграм/Вања Гудељ

Така ова лето, парот беше на летување во Ибица, но повторно не беа сами. Со нив беше целото семејство Гудељ па можеби и токму тоа е една од причините за оладување на односот меѓу Анастасија и Немања.

фото инстаграм/Вања Гудељ

.

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close