Кафе муабет

Кија Коцкар се огласи – еве што и посака на Луна со која поранешниот јавно ја понижи!

- Не! Нема што да барам таму - рече Кија Коцкар...

Пред неколку дена Луна Џогани на свет ја донесе ќеркичката Миа. За неа и нејзиниот сопруг Марко ова е прво дете, но и покрај големата љубов која ја крунисаа со брак и го добија најубавиот подарк, во јавноста се уште се зборува за врската на Луна и Слоба Радановиќ, кога пејачот ја изневери сопругата Кија Коцкар во реалното шоу Задруга.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм
Фото: Инстаграм/ Луна Џогани

Тогаш многумина ја обвинуваа Луна дека била причината за прекин на бракот помеѓу Кија и Слоба, но по се изгледа дека Кристина и прости па сега и посака на нејзината најголема соперничка, се најдобро.

foto instagram

Многу учесници во шоуто Задруга и честитаа на Луна за приновата, а меѓу нив беше и најголемиот ривал Кија Коцкар.

foto instagram
foto instagram

Новинарите ја дочекаа Кристина на еден настан, па ја прашаа што има да и каже на Луна по породувањето.

– И посакувам се најдобро, но не би коментирала повеќе. Ако сакате да прашате некого за коментар за Луна, знаете кога треба да се јавите – рече Коцкар и на тој начин го прозва нејзиниот поранешен сопруг Слоба Радановиќ.

foto instagram
foto instagram

На прашањето дали ќе се појави на прославата на раѓањето, таа јасно стави до знаење:

– Не! Нема што да барам таму – рече Кија Коцкар.

foto instagram

За потсетување пејачката и победничката на „Задруга 1“ со своите фанови на Инстаграм сподели пикантерии и одговори на нивните прашања. Многумина се фатија за глава кога прочитаа што напишала.

ФОТО: Кија Коцкар / Инстаграм
ФОТО: Кија Коцкар / Инстаграм

„Првиот однос го имав кога наполнив 18 години. Ги советувам сите девојки да спијат со маж дури откако ќе бидат физички, емоционално и ментално зрели. Не треба никаде да брзаат. Од друга страна, бакнежот е убав, каде и да се случи“, одговори Кија без влакна на јазикот.

ФОТО: Кија Коцкар / Инстаграм

Кија раскажа дека како тинејџерка сакала да експериментира и дека водела љубов на концерт на Фифти Сент.

ФОТО: Кија Коцкар / Инстаграм

„Се сокривме некаде зад бината, беше возбудливо. Имав 20 години и сакав да експериментирам. Сега ме мрзи да сум под штрек, па тоа би го правела само во кревет“ изјави Кија и додаде дека има и домашно видео.

ФОТО: Кија Коцкар / Инстаграм

„Тогаш тоа беше лоша резолуција, па сигурна сум дека денес никој не би ме препознал и доколку се појави тоа видео на интернет“, раскажа Кија.

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close