MAMA

Ким Кардашијан позираше со својот внук, фановите веднаш започнаа „војна“: Сирото момче …

На сиромашното момче му треба фризура

Членовите на најпознатото семејство, Кардашијан со задоволство споделуваат приватни моменти на социјалните медиуми. Ким е во предност пред сите во тоа, така што секоја нејзина објава собира милиони лајкови, и нема никаков недостаток на коментари.

Овој пат, таа го привлече вниманието позирајќи се со синот на нејзината сестра Кортни, Ринг. „Утринско гушкање со Ринг“, напиша Ким, фалејќи се дека момчето спиело во нејзиниот дом.Сепак, нејзините придружници не се двоумеа да го напишат она што мислеа, па затоа со голема ревност го нападнаа ова дуо.

„Дали е тоа момче? На сиромашното момче му треба фризура“, коментирал еден од следбениците.Иако многумина застанаа во одбрана на момчето, имаше повеќе на кои им пречи многу неговата фризура.„Тој изгледа како девојче“, „Тој наскоро ќе личи на Тарзан“, се согласи третиот.„Исечете ја косата овој стил ќе му го уништи животот“, беа дел од коментарите…

Познатите сестри Кардашијан неодамна сериозно се карале, а тоа го забележале и камерите кои веќе со години ги следат во нивниот дом 24 часа на ден.

Во рекламното видео за новата епизода на „Keeping Up With The Kardashians“, ги гледаме Ким и Кортни Кардашијан како се тепаат, а потоа и клоцаат, но и нивната сестра Клои која се обидува да ги раздели.

Сега, се појавија и слики на Ким по тепачката, кои покажуваат како изгледа со гребнатини

Гребнатини на нејзиното рамо беа забележителни, а тоа ги шокираше многу обожавателите на славното семејство. Како тоа ќе влијае на односот меѓу Кардашијанките ќе покаже времето, бидејќи за овој скандал зборува целиот свет.

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close