Кафе муабет

Како да не родила: Снаата на Гоца Божиновска покажа како изгледа по породувањето!

До сега таа објави неколку фотоградии од Мирко со нивниот син, а сега покажа како изгледа по породувањето...

Бојана Родиќ се породи на 9-ти август и роди син, кој таа и Мирко Шијан го нарекоа Зоран по неговиот покоен татко.

фото инстаграм/Бојана Родиќ

И додека во Сурчин се славеше цел ден и цела ноќ, а Мирко и неговата мајка Гоца Божиновска дотогаш не беа видени толку среќни, Бојана не објави ниту една фотографија од породилиштето.

фото инстаграм/Бојана Родиќ
фото инстаграм/Бојана Родиќ
фото инстаграм

До сега таа објави неколку фотоградии од Мирко со нивниот син, а сега покажа како изгледа по породувањето.

Фото Инстаграм/Мирко Шијан


Имено, Бојана го фотографираше своето лице, а многумина коментираа дека блеска по породувањето и дека никогаш не изгледала поубаво.

фото инстаграм/Бојана Родиќ
фото инстаграм/Бојана Родиќ
фото инстаграм/Бојана Родиќ

Инаку кога станува збор за нивниот наследник Бојана и Мирко не штедат пари.

фото Курир.рс
Фото Инстаграм/Мирко Шијан

Имено како што изјави извор близок на семејството пред да се роди Зоран, Мирко купил бебешка количка и транспортер кои вределе речиси 1000 евра.

фото Курир.рс

Вчера Бојана на својот Инстаграм објави фотографија од новата врендирана облека за новороденчето а многумина забележаа дека станува збор за скапа облека.

Фото Инстаграм/ Бојана Родиќ
Фото Инстаграм/Бојана Родиќ

 

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close