Кафе муабет

„Извини Луна но јас прва го имав“ – познатата стapлета ја шoкиpaше јавноста!

Таа објави фотографија и упати порака до Луна!

Во описот на фотографијата Атина напиша многу провокативна порака што и ја испрати на Луна…

Луна Џогани и Марко Милјковиќ уште од самиот почеток на нивната врска ги следеа низа скандали но сепак тие покажаа дека љубовта е посилна од се и пред извесно време го кажаа судбоносното “Да”.

foto printskrin
фото инстаграм
фото принтскрин
foto printscreen/ telegraf.rs

Иако долги години се во емотивна врска сепак нивните поранешни партнери секојдневно сведочат за по некоја случка, па така и овој пат старлетата Атина Ферари најверојатно сакајќи да предизвика љубомора кај новопечената мајка објави фотографија на која се гледа како го бакнува Марко Милјковиќ.

foto printscreen
foto printskrin
foto instagram

Во описот на фотографијата Атина напиша многу провокативна порака што и ја испрати на Луна.
Извини, Луна, но јас прва го имав“, напиша старлетата на својата сторија на Инстаграм.


Ниту Луна ниту Марко не се огласија по оваа објава, но корисниците на социјалните мрежи не можеа да молчат.

foto instagram
foto instagram

-Жал ми е, некогаш беше, сега е поинаку! Бравооо Лунчи, честитки! Јавете се на Ена Попов, итно е – ова беа само некои од коментарите.

фото инстаграм

Потсетуваме, Луна и Марко неодамна ја добија ќеркичката Миа а сега уживаат во улога на родители.

фото инстаграм
фотот инстаграм

Инаку Луна и Марко најавија дека на својот Јутјуб канал ќе снимаат реално шоу заедно со својата ќеркичка Миа, а неодамна го објавија и првото видео без цензура.

фото принтскрин
фото инстагра
Фото: Инстаграм/ Луна Џогани
foto printscreen
foto instagram
foto instagram
foto instagram

За потетување Луна се породи на 15 јуни а гордиот татко ги изнесе од породилното.

Иако Марко и баба Анабела по „Задруга3“ не беа во добри односи, сепак по се изгледа пејачката и зетот се смирија поради нивната внука која ги омекна срцата и ги стопи сите бариери а Анабела објави фотографија и кратко напиша: Фала ти Господе.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

Инаку, новопечената мама изгледаше прекрасно по излегувањето од болницата. Таа носеше краток зелен фустан со кој ги изненади сите, а на лицето немаше ни грам шминка и повторно изгледаше свежо и одморено.

фото инстаграм

 

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close