Кафе муабет

ГОГА СЕ ОГЛАСИ ЗА НОВАТА ДЕВОЈКА НА УРОШ: По разводот постави услов!

Пејачката откри детали за љубовта...

Пејачката Гога Секулиќ се враќа на својата работа и по разводот, како што вели е многу среќна.

Фото Инстаграм/Гога Секулиќ

Пејачката изјавила дека била во многу добри односи со Марина Туцаковиќ и дека останала во контакт со нејзините синови.

Фото Инстаграм/Гога Секулиќ

Таа истакна дека далечината била најголемата причина за нејзиниот развод со Урош Домановиќ.

Фото Инстаграм/Гога Секулиќ

– Само поради далечината. Тој е во Швајцарија, а детето е во Белград. Од некои наши лични причини кои не сакаме да ги кажеме, мораше да биде така. Ниту ми е лесно да бидам сама со дете, ниту му е лесно да биде сам таму. За да избегнеме некакви дискусии, напнатост и лоша атмосфера, за среќа на нашиот син, решивме да останеме пријатели – истакна пејачката.

Фото Инстаграм/Гога Секулиќ

Таа додала дека било многу тешко да им каже на родителите, со оглед на тоа што никој во нејзиното семејство никогаш не се развел.

Фото Инстаграм/Гога Секулиќ

– До некаде беше реално дека ќе се случи, а од друга страна не е лесно. Посебно зошто треба да им кажам на моите родители, со оглед на тоа што се во брак 50 години и дека никој не се развел во семејството, изгледа дека сум изрод – изјави пејачката.

Фото Инстаграм/Гога Секулиќ

Пејачката додала и дека се во многу добри односи и дека дури летото биле во иста куќа и се однесувале како семејство.

Фото Инстаграм/Гога Секулиќ

-Детето живее со мајка си и мајката треба да биде старател, а таткото да го гледа кога сака. Немавме проблем, бидејќи така се договоривме.

Фото Инстаграм/Гога Секулиќ

немавме ништо емотивно. Бевме на одмор заедно во иста куќа на море и функциониравме како семејство – изјави пејачката.

Фото Инстаграм/Гога Секулиќ

Не и пречи Урош да најде некоја само ја интересира каква ќе биде таа личност кон нејзиниот син.

Фото Инстаграм/Гога Секулиќ

-Ако се појави некоја, треба да биде љубезна кон нашиот син и ништо друго не ме интересира – истакна пејачката.

Фото Инстаграм/Гога Секулиќ

Таа истакна дека не размислува за нова љубов.

– Не размислувам за тоа, се забавувам со син ми. Многу сум среќна, се враќам на работа, Василије расте и повеќе не го чува дадилката, туку баба му и дедо му. Сами така туркаме и убаво ни е – изјавила пејачката.

Фото Инстаграм/Гога Секулиќ
Фото Инстаграм/Гога Секулиќ
Фото Инстаграм/Гога Секулиќ
Фото Инстаграм/Гога Секулиќ
Фото Инстаграм/Гога Секулиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close