Кафе муабет

Ги собра сите погледи: Водителката се појави во јавноста прв пат по породувањето- сите коментираат за ова!

Ја доведе линијата во совршенство...

Појавата на познатата актерка и водителка Маријана Миќиќ ги воодушеви присутните на премиерата на филмот „Лето кога научив да летам“.

Фото Инстаграм/Маријана Микиќ

Појавата на Маријана Миќиќ ја остави без здив присутната публика бидејќи актерката која пред нешто повеќе од два месеци ја роди ќерката Ана, по породувањето првпат се појави во јавноста.

Фото Инстаграм/Маријана Микиќ

Сите заклучија дека Маријана го доведе својот изглед до совршенство и си ја врати линијата која ја имаше пред породувањето.

фото стори.рс

Покрај одличниот изглед, Маријана не ја симна насмевката од лицето, па јасно е дека одлично се снаоѓа во улогата на мајка и дека ова искуство и е најубавото искуство во животот.

Фото Инстаграм/Маријана Микиќ

Инаку Маријана и нејзиниот избранк Милош Марјановиќ решја на нивната наследнчка да и го дадат името Ана.

Фото Инстаграм/Маријана Микиќ

Оттогаш, секој чекор на Миќиќ и Милош Марјановиќ се следи со надеж дека јавноста ќе добие увид во нивната семејна идила.

Фото Инстаграм/Маријана Микиќ

Имено неодамна водителката објави фотографија од својата наследничка и нејзиниот сопруг, а со неа ги разнежни фановите.

Фото Инстаграм/Маријана Микиќ

На фотографијата се гледа нејзиното бебе како лежи на градите на нејзиниот татко.

Фото Инстаграм/Маријана Микиќ

Иако во иднина сигурно ќе се труди максимално да ја зачува семејната приватност, таа едноставно не можеше да одолее, па сепак сподели сладок момент од таткото и ќерката.

Фото Инстаграм/Маријана Микиќ

Додека Ана безгрижно спиеше на градите на татко и, им се придружи и кучето на Маријана, па идилата беше комплетна, а иако овде не се гледа, насмевката на Маријана се чувствува дури и зад мобилниот телефон со кој го овековечи овој момент.

Фото Инстаграм/Маријана Микиќ

Деновиве Маријана максимално и се посветува на улогата на мајка и се грижи се да биде во служба на растењето на Ана, а неодамна ја украси и нејзината соба полна со мотиви од мечиња и срциња.

Фото Инстаграм/Маријана Микиќ
Фото Инстаграм/Маријана Микиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close