MAMA

ВЕСНА ЏОГАНИ ВО СОЛЗИ: Еве што и се случи на нејзината ќерка (ФОТО)

Попладнето, кое требаше да биде пријатно и убаво, се претвори во вистинска драма за Весна и Џоле Џогани, како и за нивната ќерка

Не и беше лесно…

Попладнето, кое требаше да биде пријатно и убаво, се претвори во вистинска драма за Весна и Џоле Џогани, како и за нивната ќерка.

Отидоа на ручек, и додека чекаа храна, нарачаа пијалок. Поради една грешка што ја направиле, нивната ќерка се разболела, толку многу што се онесвестила. Како што објасни Весна, таа верува дека причината е што нарачале два различни газирани сокови за детето и дека нивното мешање довело до детето дури и да онесвести.

Весна рече дека Џоле ги масирал колената, стапалата. Тој се обиде да ги протне прстите во устата за да предизвика повраќање, но сепак тоа не се случи.Таа ја сподели оваа приказна како поука другите родители да не го направат истото.

Весна Џогани е активна на социјалните мрежа Инстаграм, на кој споделува моменти од приватниот живот.

Од фотографиите и нејзините следбеници можат покрај неа да го видат и Џоле, но и како изгледаат нивните деца.

Како и нивниот семеен дом.

Весна е позната како некој што сака да експериментира со фризури, па досега ја имаме видено во скоро сите изданија.

Пејачката овој пат позираше во деколтиран бела маичка со црвена боја на косата, а на главата имаше марама

Иако има многумина кои беа изненадени со оваа промена, коментарите во главно се позитивни.

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close