Кафе муабет

Весна Змијанац го промени имиџот- фановите воодушевени, пејачката изгледа десет години помладо!

Весна реши да ги скрати и шишките и косата ја ишиша во познатата боб фризура а следеа низа комплименти за сметка на нејзинот изглед...

Пејачката Весна Змијанац e позната по својата руса коса. Таа сега реши да направи промена во својот изглед и воодушеви многумина со својот нов имиџ.

ФОТО: Инстаграм/ Весна Змијанац
ФОТО: Инстаграм/ Весна Змијанац

Имено Весна ја промени фризурата и ја објави фотографијата на својот Инстаграм профил и многумина коментираат дека на тој начин значително се подмладила.

ФОТО: Инстаграм/ Весна Змијанац
ФОТО: Инстаграм/ Весна Змијанац

Весна реши да ги скрати и шишките и косата ја ишиша во познатата боб фризура а следеа низа комплименти за сметка на нејзинот изглед.

Фото Инстаграм/Весна Змијанац

„Изгледаш 10 години помладо“, „одлична промена“, „изгледаш одлично“, се само некои од коментарите под објавата.

ФОТО: Инстаграм/ Весна Змијанац
ФОТО: Инстаграм/ Весна Змијанац

За потсетување, пред извесно време и ќерката на Весна сосема го промени својот имиџ. Се чини дека мајката и ќерката решиле дека е време за промени па го променија миџот до непрепознатливост.
Само неколку дена откако на јавноста и ја претстави својата нова песна со Теја Дора, која ја снимија за „South Wind 2“, Николија одлучи да направи уште еден бум најавувајќи друг проект.

Фото Инстаграм/Николија Јовановиќ

Имено, таа на својот Инстаграм профил објави фотографија на која освен што го најави новиот проект, покажа дека преминала во русокоси.

ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм

Пејачката во меѓувреме ја скрати долгата кафеава коса по која беше препознатлива.

Таа дополнително ја разбуди фантазијата кога се облече во црвена провокативна долна облека. Се разбира позитивните коментари постојано се нижеа.

ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм
Фото Инстаграм/Николија Јовановиќ

„Божица“, „Најдобра досега“, „Ники, ти доминираш“, „Секогаш му нанесуваш срцев удар на Балканот“, „Гром“ … напишаа обожавателите под фотографијата, која собра скоро 12.000 лајкови за помалку од еден час.

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close