Дом и семејство

Ана Севиќ го покажа синчето: Преслатка фотографија од детската соба!

Прва фотографија од Симеон...

Пејачката Ана Севиќ на почетокот на март стана мајка по трет пат и го роди синчето на кое му го дадоа името Симеон.

Ана Севиќ и нејзиниот сопруг Данијел Недељковиќ ја дознаа веста дека повторно ќе станат родители само седум месеци по раѓањето на нивната ќерка Сена. Сознанието дека во семејството ќе дојде момче го разнежни целото семејство.

фото инстаграм/ Ана Севиќ

“Оваа вест го израдува целото семејство бидејќи имаа голема желба да добијат момче. Не се старомодни, се работи за емотивна природа. Даниел го загуби својот брат и веста дека во семејството доаѓа неговиот син Недељковиќ ги израдува сите“, изјави за Мондо извор близок до парот.

фото инстаграм/ана севиќ

Симеон е роден на 3 март, а неговата горда мајка сега ја објави неговата прва фотографија со која ги разнежни фановите.

фото инстаграм/Ана Севиќ
фото инстаграм/Ана Севиќ

Ана и Даниел станаа родители на нивната ќерка Сена во 2020 година, а пејачката од бракот со Дарко Лазиќ ја има ќерката Лорена.

фото инстаграм/ана севиќ

Доби подарок од 50.000 евра!

По две девојчиња Ана Севиќ го роди синот на кого му го дадоа името Симеон.

фото инстаграм/ана севиќ
фото инстаграм/ана севиќ

Гордиот татко Даниел ја почести ни помалку ни повеќе туку базен во домот.

фото инстаграм/Ана Севиќ

„Ана отсекогаш сакала да има спа центар во својот дом, а Даниел пред да се породи почнал да работи на луксузниот стан во Врачар. Се трудел да заврши се додека Ана не излезе од болница, а се проценува дека за тој луксуз дал речиси 50.000 евра. Ова лето Ана со ќерките и синот ќе може да ужива во приватноста на својот дом на базен, што многу и значи бидејќи Симеон ќе биде мал за некои подалечни дестинации“, открил извор близок до пејачката.

фото инстаграм/ана севиќ

„Прекрасно сум, прекрасно, најубаво. Бебето е одлично, се вика Симеон“, кратко изјавила Ана, која по излегувањето од породилиште ја пречекал сопругот.

фото инстаграм/ Ана Севиќ
фото инстаграм/ана севиќ
фото инстаграм/ана севиќ
фото инстаграм/Ана Севиќ
фото инстаграм/ана севиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close