Кафе муабет

Актерката од “Зона Замфирова” нема среќа во љубовта: Мажите ја оставија поради овие убавици!

Со оглед на безвременската убавина на Катарина Радивојевиќ, многумина се прашуваат како е можно толку убава, успешна и неизмерно талентирана актерка да нема среќа во љубовта...

Актерката која врвот на својата кариера го достигна со улогата на Зоне Замфирова нема многу среќа во љубовта.

Фото Фејсбук/ Катарина Радивојевиќ
Фото Фејсбук/ Катарина Радивојевиќ
Фото Фејсбук/ Катарина Радивојевиќ
Фото Фејсбук/ Катарина Радивојевиќ
Фото Фејсбук/ Катарина Радивојевиќ

Имено таа важи за една од најубавите жени на овие простори но сепак поранешното момче на Катарина Радивојевиќ и го скрши срцето, кога само неколку месеци по раскинувањето започна врска со убавицата со која денес ма и дете.

Фото Фејсбук/ Катарина Радивојевиќ
Фото Фејсбук/ Катарина Радивојевиќ

Имено, Видоје Ристовиќ се забавуваше со тогашната многу популарна Катарина, а потоа следуваше колапс на љубовта. Набргу потоа, Видоје ја побара раката на прекрасната Николина Пишек

Видоје и Николина се венчаа во Монте Карло, а интимната венчавка чинеше околу половина милион евра, а како круна на љубовта, малку подоцна се роди ќерка Уна.

Фото Фејсбук/ Катарина Радивојевиќ
Фото Фејсбук/ Катарина Радивојевиќ
Фото Фејсбук/ Катарина Радивојевиќ

Со оглед на безвременската убавина на Катарина Радивојевиќ, многумина се прашуваат како е можно толку убава, успешна и неизмерно талентирана актерка да нема среќа во љубовта.

Исто така  нејзината врска со Игор Којиќ заврши со колапс, а веднаш потоа Игор се ожени со Северина.

Фото Фејсбук/ Катарина Радивојевиќ
Фото Фејсбук/ Катарина Радивојевиќ
Фото Фејсбук/ Катарина Радивојевиќ
Фото Фејсбук/ Катарина Радивојевиќ
Фото Фејсбук/ Катарина Радивојевиќ
Фото Фејсбук/ Катарина Радивојевиќ

По врската со Игор Којиќ таа остана скршена. Фудбалскиот менаџер ја напушти поради Северина. Иако тогаш приказната за распадот на оваа љубов ги наполни медиумите денес малкумина се сеќаваат дека Игор имал тајна романса со оваа позната актерка.

Фото Фејсбук/ Катарина Радивојевиќ
Фото Фејсбук/ Катарина Радивојевиќ
Фото Фејсбук/ Катарина Радивојевиќ

Во секој случај, Игор Којиќ стави крај на својата љубов кон Катарина, за да ужива во среќата со Севе. Сепак, се чини дека неговата непречена среќа беше краткотрајна и темни облаци беа привлечени кон големата љубовна приказна.

Фото Фејсбук/ Катарина Радивојевиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close