Кафе муабет

MНОГУ ПАРИ ЗА ОВИЕ 4 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ! Еве кој ќе се збогати до 26 ноември!

Венера и Меркур влегоа во Стрелец, па слободно можеме да кажеме дека среќата ги следи храбрите.

Венера и Меркур влегоа во Стрелец, па слободно можеме да кажеме дека среќата ги следи храбрите.

Играме нов ѕвезден рулет, а астролозите се согласуваат дека одредени знаци ќе имаат подобра финансиска среќа од другите

Сезоната на Стрелец, која носи оптимизам, е пред нас, па ова е период од годината во кој можеме да се надеваме дека среќата е на наша страна.

фото илустрација

Во неделата што претстои, до 26 ноември, пари ќе имаат Стрелците, Лавовите, Овните и Скорпиите.

СТРЕЛЕЦ

Вашиот омилен дел од годината се ближи, па планетите се на ваша страна. Соодветно на тоа, Сонцето, Меркур и Венера ви носат многу изобилство, а не се работи само за пари.

Ќе имате тенденција да трошите многу пари, па затоа треба да внимавате да не претерате. Подгответе се за вредни парични подароци.

фото илустрација

ЛАВ

Меркур во Стрелец ви носи добивки на игрите на среќа. Затоа, планетите работат за вас, па треба да си ја пробате среќата. Во овој период од годината можете лесно да го претворите вашето хоби во вистински бизнис и врз основа на тоа да заработите дополнителни пари.

фото илустрација

ОВЕН

Венера во Стрелец ви носи пари од странство. Тоа може да биде и соработка со странски компании. Во овој период секоја дополнителна обука може да ви донесе поголема заработка во работата што ја работите.

фото илустрација

СКОРПИЈА

Сосема различно поле ви носи период во кој парите ќе ви се лепат. Венера во Стрелец ви носи и вреден подарок, па можете да уживате во деновите што претстојат.

Ако планирате да вложите пари, прифатете добар совет бидејќи Марс е ретрограден.

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close