Кафе муабет

Ќерката на Јелена Карлеуша ги собра сите погледи, таа е вистинска принцеза!

Роденденот беше инспириран од светот на куклите Барби

Aтина ги собра сите погледи на роденденската забава кај нејзината другарка Дарија…

Поголемата ќерка на Јелена Карлеуша и Душко Тошоќ има 12 години а веќе е многу популарна меѓу своите врсници.

фото инстаграм
фото инстаграм
foto instagram

Aтина сега ги собра сите погледи на роденденската забава кај нејзината другарка Дарија.

По повод 13-тиот роденден беше организирана луксузна забава и тоа беше идеална можност за собирање на многу пријатели.

foto instagram
фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

Забавата беше организирана на врвот од зградата, со совршена декорација и џакузи за гостите а сето тоа допринесе за незаборавна прослава. А посебен „празник за очи“ беше доаѓањето на нејзината училишна пријателка Атина, познатиот инфлуенсер и „ТикТокер“.

Фото Инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

Бидејќи роденденот беше во розови нијанси, убавата тинејџерска sвезда Атина Тошиќ блесна во мини кариран фустан во комбинација со бели старки кои совршено се вклопија во овој нејзин лежерен стил.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

Девојчето кое има само 12 години веќе е вистински моден модел за тинејџерки, па за многумина врсници таа веќе е моден идол.

фото инстаграм
фото инстаграм

Инаку постарата наследничка на Карлеуша продолжува да привлекува внимание, а со секоја нова објава, оваа девојка предизвикува бура од коментари.


фото инстаграм
фото инстаграм

Јелена во една прилика истакна дека нејзината постара ќерка има потенцијал да биде голема sвезда, бидејќи таа веќе привлекува големо внимание на социјалните мрежи.

фото инстаграм

Во моментов Атина ја следат 128.000 луѓе на Инстаграм, и 105.500 илјади на ТикТок.

foto instagram
фото инстаграм

Очигледно, Карлеуша е вистински пример за нејзините ќерки, затоа што овие зборови посветени на нивната мајка буквално ќе ве расплачат…

фото инстаграм

Ќерките на Јелена Карлеуша се на добар пат за неколку години да ја стигнат нивната мајка на социјалните мрежи.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close