Кафе муабет

Ќерката на Цеца си најде ново момче: По пет години го остави младиот бизнисмен и го фати фудбалерот на Севиља (ФОТО)

Анастасија во нова љубовна врска...

Неодамна како бомба одекна веста дека наследничката на пејачката Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, ја раскинала петгодишната врска со Ѓорѓе Куљиќ, а сега е во нова врска со фудбалерот од Севиља.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ наводно се во врска само еден месец, а таа пред неколку дена замина кај своето момче.

Фото Инстаграм/Анастасја Ражнатовиќ

Љубовната приказна на овој млад пар започна преку заеднички пријатели, а по неколку состаноци започнаа љубовна врска.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Тие се среќни и уживаат во љубовта, но двајцата се уште не сакаат да зборуваат на оваа тема.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Гудељ моментално игра во Севиља, Шпанија, од каде Ражнатовиќ ја објави приказната на својот Инстаграм профил.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Како што откри извор за Телеграф Џетсет, Анастасија го запознала неговото семејство и моментално ужива во љубовта со него.

фото ексклузива.ба

Иако сакаат да се сокријат од љубопитните погледи, неодамна тие биле снимени на вечера на која присуствувале сестрата на Немања, Вања и братот Драги, таму биле нивните пријатели и пиеле вино, а во приказната на Инстаграм се гледа како ќерката на Цеца наздравува додека нејзиното ново момче седи до неа.

Инаку, Гудељ не е скандал мајстор и вљубеник во ноќниот живот, но претходно го поврзуваа со поп-ѕвездата и колешката на Анастасија, а станува збор за Сања Вучиќ.

ФОТО: Ксенија Кнежевиќ / Инстаграм

Двајцата ја криеја својата врска, а потоа пред неколку месеци таа потврди дека тој е познат српски фудбалски репрезентативец, пренесува Курир.Според медиумите, Анастасија и Немања се во врска еден месец, а исто толку помина и откако Гудељ раскина со Сања Вучиќ, членка на групата „Ураган“.

фото ексклузива.ба

Сања Вучиќ и Немања Гудељ биле во врска шест месеци, а наводно раскинале поради далечината. Како што пишуваа медиумите пред еден месец, Сања беше таа што реши да ја прекине врската со Немања:

Фото Инстаграм/Ксенија Кнежевиќ

– Двајцата се договорија дека е подобро да стават пауза, за подоцна да видат што ќе прават – вели изворот:


-Сепак, сега кога сите видоа дека Сања е слободна и дека повеќе нема момче, сигурно сите ќе ја нападнат. Веруваме дека нема да остане сама бидејќи обично има додворувачи, а дури сега многумина ќе се охрабрат – објасни тогаш изворот.

ФОТО: Анастасија Ражњатовиќ / Инстаграм
Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ
Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close