Кафе муабет

Ќерката на Топалко сподели среќни вести- три месеци по свадбата и се исполни најголемата желба…

Конечно ја доби новата лична карта...

Ќерката на пејачот Милан Топаловиќ Топалко, Хелена, пред неколку месеци тајно се омажи за десет години постариот Д.Алексиќ, а сега тоа го официјализира.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Атрактивната бринета на социјалните мрежи редовно споделува фотографии и видеа на кои често го покажува својот луксуз и се фали со скапи подароци од својот сакан.

Меѓутоа, сега на Инстаграм се пофали со нешто поинакво.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм
Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм
Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Станува збор за лична карта која ја објави за да стави до знаење дека конечно го сменила презимето.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Хелена веќе не е Топаловиќ, сега е госпоѓа Алексиќ!

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Нејзиниот сопруг и ги исполнува сите желби

Хелена Топаловиќ ужива во љубовта со својот сопруг Д. Алексиќ со кого се омажи во септември оваа година.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Ќерката на познатиот пејач на Инстаграм редовно покажува детали од својот живот и колку е среќна и заљубена.

Но она што многумина го забележаа преку нејзините фотографии е неверојатниот луксуз во кој живее овој пар.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Сите простории се максимално дотерани, а просториите се исполнети со многу слики и најразлични цвеќиња.

Колку добро и оди на ќерката на Топалко зборува и тоа што од неодамна влезе во бизнис со недвижнини, а апартманите сама ги рекламира.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Како што може да се прочита во медиумите, наводно во прашање е бизнис „стан на еден ден“, што го започна со својот сопруг.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Инаку, за нивната свадба се пишуваше со денови, посебно за венчаницата во која Хелена го изговори своето судбоносно „да“.

Во прашање беше преубава тоалета со длабоко деколте и големи „паф“ ракави со вел долг до самиот под.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Хелена наводно фустанот ги изнајмила од познат салон и за ова задоволство издвоила 500 евра.

Тогаш се шпекулираше и дека Хелена е во блажена состојба, но таа самата ги демантираше овие гласини.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм
Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

„Се омажив на празен стомак. Не грижете се, душегрижници“, порача тогаш Топаловиќ.

Инаку, нејзиниот сопруг пред Хелена беше во брак со познатата српска водителка Јелена Димитријевиќ.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм
Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм
Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм
Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм
Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close