Кафе муабет

Ќерката на Топалко е бремена?! Овој детал ја издаде, поради оваа фотографија сите зборуваат за неа…

Градите и се отечени...

Хелена Топаловиќ ги изненади сите со најновата објава на нејзиниот Инстаграм профил.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Имено, Хелена позираше во црн фустан, бујните гради дојдоа до израз, а истите тие гради предизвикаа бројни контроверзни прашања бидејќи веднаш почнаа шпекулациите дали старлетата е бремена.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

 

-Дали си бремена – беше еден од коментарите а многумина се запрашаа истото, со оглед на тоа што нејзините гради на фотографијата беа навистина отечени.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Да потсетиме, Хелена долго време ја криеше врската со поранешниот сопруг на водителката, со оглед на тоа дека тој се разведе во тој период, а потоа признаа дека се заедно и дека одлично се сложуваат.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Следуваше свадба скриена од очите на јавноста, а по фотографиите кои го кријат неговото лице, Хелена неодамна објави една на која среќно се гушкаат без емотикони на неговото лице и така за прв пат јавно го покажа својот сопруг.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Атрактивната бринета на социјалните мрежи редовно споделува фотографии и видеа на кои често го покажува својот луксуз и се фали со скапи подароци од својот сакан.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Неодамна таа објави фотографија од својата нова лична карта за да стави до знаење дека конечно го сменила презимето.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Хелена веќе не е Топаловиќ, сега е госпоѓа Алексиќ!

Ќерката на познатиот пејач на Инстаграм редовно покажува детали од својот живот и колку е среќна и заљубена.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Но она што многумина го забележаа преку нејзините фотографии е неверојатниот луксуз во кој живее овој пар.

Сите простории се максимално дотерани, а просториите се исполнети со многу слики и најразлични цвеќиња.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Колку добро и оди на ќерката на Топалко зборува и тоа што од неодамна влезе во бизнис со недвижнини, а апартманите сама ги рекламира.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Како што може да се прочита во медиумите, наводно во прашање е бизнис „стан на еден ден“, што го започна со својот сопруг.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Инаку, за нивната свадба се пишуваше со денови, посебно за венчаницата во која Хелена го изговори своето судбоносно „да“.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Во прашање беше преубава тоалета со длабоко деколте и големи „паф“ ракави со вел долг до самиот под.
Хелена наводно фустанот ги изнајмила од познат салон и за ова задоволство издвоила 500 евра.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Тогаш се шпекулираше и дека Хелена е во блажена состојба, но таа самата ги демантираше овие гласини.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

„Се омажив на празен стомак. Не грижете се, душегрижници“, порача тогаш Топаловиќ.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Инаку, нејзиниот сопруг пред Хелена беше во брак со познатата српска водителка Јелена Димитријевиќ.

ФОТО: Милан Топаловиќ Топалко / Инстаграм
ФОТО: Милан Топаловиќ Топалко / Инстаграм
ФОТО: Милан Топаловиќ Топалко / Инстаграм
Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм
Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм
Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close