Кафе муабет

Љубовта победи, време е за трето дете?!- се огласи Карлеуша сите се шокирани од оваа фотографија!

Парот повторно заедно...

Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ се скарале на Божиќ, 7 јануари, кога пејачката го пријави фудбалерот во полиција поради тоа што и удрил шлаканица.

фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

По скандалот на Душко му беше изречена забрана за приближување во траење од 48 часа, која подоцна му беше продолжена за еден месец.

фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

Поради тоа, јавноста помисли дека парот е на „воена нога“, а потоа Јелена ги разубеди сите снимајќи го покрај еден од многуте букети црвени рози што ги доби за Денот на вљубените, веројатно од него.

фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

Ова побуди мислење дека страстите се смирија и дека дошло до помирување, а за тоа придонесе нејзината следна објава на Инстаграм.

фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

Јелена утрово објави слика од насловната страница на британскиот Вог, на која се Наоми Кембел и нејзината деветмесечна ќерка со интересен опис.

фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

– Можеби е време за трето дете, штом толку се воодушевувам на слики со бебе – рекла Карлеуша, што натера многумина да помислат дека парот ги смири страстите по расправијата и дека можеби размислуваат да имаат бебе.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Што ќе следи, како и дали Јелена и Душко ќе се одлучат за третото дете, времето ќе покаже…

Фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

Но иако многумина размислуваа дека парот ќе го заврши бракот со развод, сепак изгледа дека се е во нормала во нивниот дом.

Фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

Сепак вчера откако Карлеуша се пофали со куп рози, фудбалскиот менаџер Душко Тошиќ ги изненади сите со најновата објава на социјалната мрежа Инстаграм.

фото инстаграм/Јелена Карлеуша
фото инстаграм/Јелена Карлеуша
фото инстаграм/Јелена Карлеуша

Имено, бидејќи вчера се одбележа Денот на вљубените, многумина очекуваа Тошиќ да го видат покрај сопругата Јелена Карлеуша, но тој се огласи од друга локација.

фото инстаграм/Душко Тошиќ

Душко Тошиќ сподели фотографија од својата мајка Николета со букет цвеќе и со тоа ги воодушеви придружниците.

Фото Инстаграм /Душко Тошиќ
Фото Инстаграм/ Душко Тошиќ
Фото Инстаграм /Душко Тошиќ
Фото Инстаграм /Душко Тошиќ
Фото Инстаграм /Душко Тошиќ
Фото Инстаграм/ Кatarinatp81

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close