Кафе муабет

Јавноста ја запозна во „Големиот брат”, стана водителка па се омажи за бизнисмен – погледнете како изгледа сопругот на Ена Попов!

Водителката  се омажи за Ненад во 2012 година и парот има две ќерки, Риja и Мила...

Водителката и поранешна учесничка на „Големиот брат“, Ена Попов, е во хармоничен брак со бизнисменот Ненад Чанко, а бидејќи ретко се појавуваат заедно на јавни настани, малку луѓе знаат како тој всушност изгледа.

фото Инстаграм/Ена Попов
фото Инстаграм/Ена Попов
фото Инстаграм/Ена Попов

Водителката  се омажи за Ненад во 2012 година и парот има две ќерки, Риja и Мила.

фото Инстаграм/Ена Попов
фото Инстаграм/Ена Попов

– Мојот сопруг и јас ги заспивавме децата, па потоа вежбаме. Купивме опрема, па тренираме дома. Оваа коронска година не ни падна тешко, мислам на тоа дека сме дома, буквално воопшто не се разделуваме – изјави таа неодамна за еден од српските портали.

фото Инстаграм/Ена Попов
фото Инстаграм/Ена Попов

Ена и нејзиниот сопруг одмараа на Копаоник, па открија дека имаат правило дека често патуваат сами и си се посветуваат еден на друг.

фото Инстаграм/Ена Попов
фото Инстаграм/Ена Попов
фото Инстаграм/Ена Попов

– Бидејќи сме тука во фаза на меден месец, сè ни е супер, уживаме, па не можам да се сетам за што некогаш сум имала несогласувања со сопругот. Децата се со своите баби, уживаат и ни испраќаат пораки да не се враќаме брзо. Патем, јас и сопругот имаме договор и од време на време, патуваме некаде потполно сами, без деца, бидејќи сфаќаме дека тоа добро влијае на нашата врска. Сите парови, покрај тоа што се родители, треба да бидат момче и девојка  – изјави таа за „Премиера“.

фото Инстаграм/Ена Попов
фото Инстаграм/Ена Попов
фото Инстаграм/Ена Попов
фото Инстаграм/Ена Попов

Ена ретко објавува вакви фотографии на социјалните мрежи, особено откако стана мајка на Рија и Мила.

фото Инстаграм/Ена Попов
фото Инстаграм/Ена Попов
фото Инстаграм/Ена Попов

Убавата девојка од Нови Сад која беше учесничка во првиот „Голем брат“ пред извесно време го прослави својот 33 роденден. Таа е мајка на две ќерки – Рија и Мила со кои одвреме-навреме ќе сподели и по некоја заедничка фотографија на својот профил на социјалните мрежи.

фото Инстаграм/Ена Попов
фото Инстаграм/Ена Попов
фото Инстаграм/Ена Попов

 

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close