Дом и семејство

ЅИРНЕТЕ ВО ДОМОТ НА ЛИДИЈА ВУКИЧЕВИЌ: Луксуз за сите пари- деталите ќе ви го одземат здивот- ова го криеше цело време!

Актерката ужива во дом како од бајките...

Таа е една од најатрактивните, и најубавите актерки на Балканот. Лидија Вукичевиќ со своите следбеници често споделува моменти од своето секојдневие на социјалната мрежа Инстаграм.


Фото: Инстаграм


Фото: Инстаграм

Актерката сега реши да сподели како изгледа нејзиниот дом.


Фото: Инстаграм

Лидија одреден временски период посвети на реновирање на станот на Бежанијска коса, а крајниот резултат што може да се види на фотографиите ги воодушеви сите нејзини придружници.


Фото: Инстаграм


Фото: Инстаграм


Фото: Инстаграм


Фото: Инстаграм


Фото: Инстаграм

Коментарите беа повеќе од позитивни.

Како што може да се види од фотографиите, актерката посветува посебно внимание на секој детаљ.


Фото: Инстаграм


Фото: Инстаграм


Фото: Инстаграм


Фото: Инстаграм


Фото: Инстаграм


Фото: Инстаграм


Фото: Инстаграм


Фото: Инстаграм


Фото: Инстаграм


Фото: Инстаграм


Фото: Инстаграм


Фото: Инстаграм

Лидија Вукичевиќ за новогодишните празници ја покажа и својата новогодишна декорација со која ги остави сите без здив.

Покрај прекрасната атмосфера Вукичевиќ им испрати и силна порака на своите верни следбеници на социјалните мрежи..

„А кога ќе живееме ако не сега? Нека ви се среќни празниците и живејте го секој момент, бидејќи животот е убав“, напиша тогаш актерката.

 

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close