Кафе муабет

Што се случува со ќерката на Харис Џиновиќ? Сите се молат за Џина- младата инфлуенсерка заврши во болница

Филерите тргнаа наопаку...

Ќерката на Мелина и Харис Џиновиќ, Џина Џиновиќ не размислувала многу кога се впуштила во светот на познатите.

фото инстаграм/Џина Џиновиќ

И покрај зборовите на мајка ѝ дека ќе и здосади да го дели својот интимен живот со милиони, наследничката на пејачот била упорна во намерата да стане јавна личност и прво отворила свој профил на „Инстаграм“, а потоа и Тик-Ток каде што била многу поактивна во последно време.

фото инстаграм/Џина Џиновиќ

Врз основа на објавите и фотографиите кои таа ги објавуваше во текот на последните две години, често само во костим за капење, од базенот на семејната куќа во Белград, можеше да се забележи дека наследничката на Харис, имала естетски зафати.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

Имено таа имала голем проблем со килограмите, но и со лицето поради мозолчињата кои ја мачеле во тинејџерските денови.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

Нејзините усни беа потенки, носот различен, а градите изгледаа помали.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

Дека правела корекции доказ се последните информации дека Џина Џиновиќ завршила во болница, а за се е виновна една од споменатите интервенции.

фото инстаграм/Џина Џиновиќ

Имено, ќерката на Мелина и Харис Џиновиќ си поставила филери а бидејќи не одело се како што замислила, морала да се подложи на корекција.

фото инстаграм/Џина Џиновиќ

Џина Џиновиќ заврши во болница бидејќи филерите почнаа да и се движат по лицето, што не е редок случај. Девојките со ваков проблем се должни да се пријават кај хирург со цел навреме да се реши проблемот и да се спречат понатамошни компликации кои сериозно можат да ја загрозат нивната убавина и здравје.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

Откако Џина Џиновиќ заврши во болница, а потоа сподели се со следбениците на „Инстаграм“ со коментар:

фото инстаграм/Џина Џиновиќ

„Го топев тоа што ми мигрираше“, сите беа загрижени, а многумина се прашуваа како Харис, традиционалист во секоја смисла, се справува со ваквите одлуки на неговата ќерка, кои таа без двоумење ги објавува во јавноста.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

Инаку наследничката на Мелина и Харис, Џина Џиновиќ иако има само 18 години, е една од најследените и највлијателните млади инфлуенсерки на Инстаграм.

фото инстаграм/Џина Џиновиќ

Таа е вистинска ѕвезда на TikTok, а нејзините видеа имаат милиони прегледи.

Очигледно е дека Џина ја наследила убавината од својата мајка, дизајнерката Мелина и добива бројни комплименти за својот изглед.

фото инстаграм/Џина Џиновиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close