Кафе муабет

ХАОС ВО СЕМЕЈНИОТ ДОМ НА РАЖНАТОВИЌ: Анастасија се повлекува од сцената- Цеца бесна ПОРАДИ ВАКВАТА ОДЛУКА, еве што ќе прави пејачката во иднина

Сака да чува деца...

Анастасија Ражнатовиќ во емисијата „Шоуто на Цеца“ откри дека во одреден момент би сакала да се посвети на семејството и да ја стави кариерата на пауза, а со тоа не само што ја изненади Цеца туку и нејзините фанови останаа запрепастени.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Имено, Цеца Ражнатовиќ со семејството го следеше натпреварот на српската репрезентација. Целото семејство навиваше , а Анастасија призна дека станува многу нервозна додека ги гледа натпреварите на кои игра нејзиното момче Немања Гудељ.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

– Се нервирам на час, особено поради некоја глупава грешка – открила Анастасија.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Синовите на нејзината тетка Лидија Оцокољиќ, браќата Петар и Илија, сакаат да бидат фудбалери, а на прашањето што ќе прави Анастасија кога ќе станат познати, таа ги шокираше сите со својот одговор.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

– Па, ќе нишкам деца, претпоставувам. Да бидам малку дома и да не правам ништо – вели Анастасија, а потоа Цеца ја прекина:

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

– Тоа ти е целта?! А кариера?!

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

– Па, тогаш можам малку да одморам, кој ќе го издржи ова темпо – одговори Анастасија.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Инаку, семејството Ражнатовиќ патува за Катар, каде што ќе ја придружува српската репрезентација за време на Мундијалот.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ се во врска повеќе од половина година а пејачката во неколку наврати откри дека е среќна и исполнета.

Фото Инстаграм/Анастасја Ражнатовиќ

Вчера во медиумите излезе веста дека парот раскина по повеќе од пола година врска, а до таков заклучок дојдоа поради тажните стихови кои пејачката ги објави на својот Инстаграм.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Доаѓањето на Немања Гудељ во Србија требаше да биде еден од најубавите моменти за Анастасија Ражнатовиќ, но се чини дека не е така. Сите фанови се надеваа на заеднички фотографии, прегратки, бакнежи, но сега се шокираа по нејзината објава…

фото инстаграм/Немања Гудељ

На Инстаграм профилот младата пејачка објави тажни стихови а фановите се прашуваат дали тоа значи дека дојде крајот меѓу неа и нејзиното момче бидејќи се шпекулираше дека имале сериозни проблеми во врската…

фото инстаграм/Немања Гудељ

Веќе некое време сите се сомневаат дека причината за несогласувањата е врската помеѓу Анастасија и мајката на Немања.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Фудбалерот не крие дека Оливера Гудељ му е најважната поддршка, но и советник во сите приватни одлуки.

фото инстаграм/Немања Гудељ

„Таа ме научи на живот“, напиша еднаш во јавна порака фудбалерот.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Првите недели и месеци од љубовта на Анастасија со фудбалерот беа исполнети и со идилични односи со Оливера и сестрата на Немања, Вања.

фото инстаграм/Вања Гудељ

Сите три излегуваа заедно, правеа селфи и со големо внимание си ги лајкуваа фотографиите. Според медиумите, сето тоа сега исчезнало, а Оливера и Вања ја отследиле Ражнатовиќ од Инстаграм.

фото инстаграм/Немања Гудељ
фото инстаграм/Небојша Гудељ
фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ
фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ
фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ
фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close