Кафе муабет

Цеца уште еднаш покажа дека е супер баба- еве како ужива во Кипар со своето внуче!

Гордата баба истакна дека многу и недостасува нејзиниот внук Жељко па сега сподели дека конечно и тој е заедно со неа...

Бидејќи летните горештини започнаа, фолк ѕвездата реши да се одмара во нејзината вила во Кипар. Таа слободните денови ги користи за максимално релаксирање, пред да започне со веќе закажаните настани.

ФОТО: Цеца Ражњатовиќ / Инстаграм
фото инстаграм

Како што претходно изјави таа заминала во нејзината вила со сестра си Лидија, и рече дека со нетрпение чека да и се придружат останатите членови од семејството.

Гордата баба истакна дека многу и недостасува нејзиниот внук Жељко па сега сподели дека конечно и тој е заедно со неа.

ФОТО: Цеца Ражњатовиќ / Инстаграм
фото инстаграм
ФОТО: Цеца Ражњатовиќ / Инстаграм

– Ми недостасува Жељко, но со нетрпение чекам да бидеме заедно бидејќи овие денови треба да ми се придружат. Ви испраќам топли поздрави од Кипар! – рече Цеца за споменатиот медиум.

фото инстаграм

Цеца на својот Инстаграм објави видео на кое се гледа како игра со малиот Жељко во базенот, а малото момче среќно игра топка со својата баба и ужива во секој момент.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

Секако, Цеца се погрижи и да го заштити од сонцето, па малиот имаше симпатична капа на главата.

Еве како изгледаа:


За потсетување, Цеца традиционално го поминува јуни во својата вила на Кипар.

фото архива
foto printscreen
фото инстаграм
фото архива
foto printscreen
фото архива

Станува збор за вистинска оаза од 400 метри квадратни која што таа ја купи на кредит во 2006 година.
Многумина забележаа дека пејачката летува без своето момче Богдан Срејовиќ, со кого започна љубовна врска во јануари годинава.

foto printscreen

– Уживам и одлично се забавувам. Јас ги полнам батериите за настапите што ме чекаат – изјави Цеца за Ало.

foto printscreen
foto printscreen
foto printscreen

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close