Кафе муабет

Фолкерот Дарко Лазиќ откри со колку жени има спиено во животот и ја шокираше јавноста!

Во прашање е троцифрен број...

Водителот сакаше да знае колку добро се познаваат Дарко и Барбара, па ја праша пејачката со колку жени спиел нејзиниот сегашен партнер…

Пејачот Дарко Лазиќ гостуваше во емисијата на Огњен Амиџиќ, каде за прв пат се појави со својата нова девојка Барбара Бобак.

фото Инстаграм/Дарко Лазиќ
фото Инстаграм/Дарко Лазиќ

Во емисијата тие открија како се запознале и како започнала нивната љубовна врска.

Откако Барбара откри дека на почетокот не била обожавателка на Дарко и дека ако некој и кажел порано дека таа денес ќе биде со него, ќе му кажела „пукај си во глава“, следуваше интересно прашање.

фото Инстаграм/Дарко Лазиќ
фото инстаграм/Дарко Лазиќ
фото инстаграм/Дарко Лазиќ

Водителот сакаше да знае колку добро се познаваат Дарко и Барбара, па ја праша пејачката со колку жени спиел нејзиниот сегашен партнер.

Фото: Youtube Printscreen/AmiG Show

– 267 – се погодуваше Барбара, а Огњен потоа му го постави истото прашање на Дарко Лазиќ.

– Спиев со 359 жени – призна Дарко и ги шокираше сите.

Инаку се чини дека врската на Дарко и Барбара е на едно повисоко ниво, што потврдија и пријателите на пејачот.

Неодамна открија дека наводно Дарко Лазиќ е подготвен да стапне на „лудиот камен“ со Барбара Бобак, а сега наводно одлучил да и купи стан…

фото Инстаграм/Дарко Лазиќ
фото инстаграм/Дарко Лазиќ

Дарко и Барбара Бобак започнаа врска само неколку месец откако тој се раздели од својата вереница Марина Гагиќ.

Имено сега пријателите на Дарко се загрижен поради тоа што пејачот буквално е заљубен до уши во Барбара и на неа е спремен да го потроши целото свое богатство.

фото инстаграм/Дарко Лазиќ
фото инстаграм/Дарко Лазиќ
фото инстаграм/Дарко Лазиќ

-Тотално полуде по Барбара! Повторно ќе потроши 200.000 евра и ќе остане без се!

– Дарко е луд по неа, тој никогаш не се заљубил во жена толку колку што ја сака Барбара. Тој им се доверил на своите пријатели дека сака да и купи имот и веднаш да го препише на нејзино име. Џабе му велат дека е премногу рано за тоа бидејќи неодамна започнаа врска но не сака да слуша, си прави по свое – открива добро информиран извор.

фото инстаграм/Дарко Лазиќ
фото инстаграм/Дарко Лазиќ

– Сака да купи стан, за да живеат заедно во него, а неговата желба е таа официјално да биде сопственичка, бидејќи на тој начин би и покажал колку му значи.

„Повторно ќе потроши 200.000 евра и ќе остане без се што има“, му рекоа неговите блиски пријатели кога слушнаа што сака да направи, но Лазиќ не го интересираат коментари од тој тип – додава изворот.

фото инстаграм/Дарко Лазиќ
фото инстаграм/Дарко Лазиќ

– Каква и да има намера Барбара, тоа го постигнува, така што секогаш е со него. Неговата цел е да го купи станот до крајот на годината, а сигурен е дека Барбара е „вистинската“. Тој се уште не сака јавно да зборува за тоа, барем додека не го финализира сето она што го замисли – заклучува изворот.

фото инстаграм/Дарко Лазиќ
фото инстаграм/Дарко Лазиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close