Кафе муабет

Фаталната “Ураганка” откри се за естетските корекции, по неа полудеа мажите, но еве како изгледала претходно (ФОТО)

Ивана многу се грижи за својот изглед, па затоа секојдневно посетува теретана...

Ивана важи за една од најубавите српски пејачки и е една од најзгодните на естрадата, па не не чуди што каде и да се појави плени со својата атрактивност, а често и со провокативниот изглед.

ФОТО: Ивана Николиќ / Инстаграм

Ивана Николиќ, членката на групата „Ураган“, уште од појавувањето на јавната сцена се издвојуваше со својот изглед, а често беше мета на коментари поради естетските зафати што ги направи на себе, за кои сега зборуваше и откри дали се кае за нив.

ФОТО: Ивана Николиќ / Инстаграм

Ивана често пати беше мета на критики затоа што повеќе не личи на себе поради естетските зафати, а таа откри дали некогаш се покајала за некоја операција.

ФОТО: Ивана Николиќ / Инстаграм

Јас сум Овен во хороскоп и сакам сè да е совршено. Ете, ги поправив само носот и устата, рече таа неодамна за српските медиуми, по што и сподели фотографии од пред и после операциите.

ФОТО: Ивана Николиќ / Инстаграм

– Не жалам. Нема причина за тоа, го поддржувам секој што работи на себе, на кој било начин – рече Ивана.

ФОТО: Ивана Николиќ / Инстаграм

Ивана многу се грижи за својот изглед, па затоа секојдневно посетува теретана. На прашањето дали момците и приоѓаат во теретана, Ивана одговори:

ФОТО: Ивана Николиќ / Инстаграм

– Има различни ситуации, но јас имам личен тренер кој го води целиот мој тренинг, така што немам никакви проблеми со тоа.

ФОТО: Ивана Николиќ / Инстаграм

Ивана еднаш сподели својата стара слика, која покажува како изгледала пред осум години. Од оваа фотографија, ретко кој верува дека имала “само“ две естетски операции.

ФОТО: Ивана Николиќ / Инстаграм
ФОТО: Ивана Николиќ / Инстаграм

Неодамна членовите на групата „Ураган“ доживеале непријатна ситуација на настапот, а како што откри Ивана, досега не доживеале ситуации кои биле многу непријатни, туку дека речиси на секој настап им се случуваат интересни ситуации.

ФОТО: Ивана Николиќ / Инстаграм

– Досега немало ништо што било многу непријатно. Пред некој ден имавме убава ситуација на еден настап, каде што еден тип го зема микрофонот на Сања и пееше. Беше весел и немаше лоши намери. Се на се, досега секогаш се било во ред – изјавила Ивана за Блиц.

ФОТО: Ивана Николиќ / Инстаграм

Неодамна екипата на емисијата „Papraco lov“ ја снимила со нејзиното момче, но Ивана не била расположена да го коментира нејзиниот приватен живот.

Фото Папарацо Лов
ФОТО: Ивана Николиќ / Инстаграм
ФОТО: Ивана Николиќ / Инстаграм

Групата Ураганки се здоби со дополнителна популарност со учеството на Евровизија, за што сведочи и фактот дека Сања Вучиќ, Ивана Николиќ и Ксенија Кнежевиќ беа букирани до крајот на летото, кога станува збор за настапи и концерти. Сепак, цената на нивните настапи веќе не е иста.

ФОТО: Ивана Николиќ / Инстаграм

Ураганите, сега пеат скоро двојно повеќе од хонорарот, односно, наводно, за еден настап земаат до 8.000 евра.Инаку песната Локо Локо беше напрвена од нашиот композитор Дарко Димитровски.

ФОТО: Ивана Николиќ / Инстаграм

Дарко Димитровски долги години работи со српскиот пазар, а дека реди успеси доказ беше и настапот на Евровизија на Ураганни.

ФОТО: Ивана Николиќ / Инстаграм
ФОТО: Ивана Николиќ / Инстаграм
ФОТО: Ивана Николиќ / Инстаграм
ФОТО: Ивана Николиќ / Инстаграм
ФОТО: Ивана Николиќ / Инстаграм
ФОТО: Ивана Николиќ / Инстаграм

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close