Новости

Трајче и Кате од „Соната“ ја покажаа ќеркичката – запознајте ја ПРЕСЛАТКАТА АНА

Трајче Бондиков од „Соната“ ја покажа ќерката со прекрасно име во преубаво новогодишно издание.

Тој на социјалните мрежи сподели фотографија на која можеме да ја видиме ќеркичката што ја доби со својата сопруга Кате.

Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате

Неговата ќеркичка позира под украсената новогодишна елка, радувајќи им се на светилките и шарените лампиони, а гордиот татко и мама се пресреќни и уживаат во секој момент што го поминуваат заедно.

Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате

Тоа впрочем можеме да го видиме и од нивните фотографии каде во последно време малата Ана се почесто е во центарот на вниманието.

Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате

Познатиот естраден пар минатата година решија да запловат во брачните води откако цели 18 години беа во врска.

Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате

Бракот се случи само месец дена пред да им се роди ќерката, а како изгледаа тогаш погледнете во продолжение.

Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате

Откако Кате се породи, среќниот татко радосните вести веднаш ги сподели на социјалните мрежи.

Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате

Новопечената мама за многу кратко време откако се породи повторно беше онаа истата, како и пред бременоста, а од најновите фотографии на социјалните мрежи можеме да видиме дека ужива во мајчинството.

Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате

На социјалните мрежи и двајцата редовно објавуваат фотографии, а како изгледа нивниот живот сега, откако им се роди малата принцезичка, погледнете од специјалната галерија во продолжение.

Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате
Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате
Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате
Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате
Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате
Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате
Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате
Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате
Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате
Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате
Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате
Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате
Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате
Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате
Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате
Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате
Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате
Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате
Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате
Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате
Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате
Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате
Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате
Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате
Фото: Приватна архива/ Трајче и Кате

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close