Кафе муабет

Тело од милион долари: Марјана Станојковска ги” запали” социјалните мрежи со ова издание- никогаш не изгледала поубаво (ФОТО)

Таа е една од најубавите водителки...

Маријана Станојковска, убавата русокоса лото девојка важи за една од најпопуларните и најзгодните водителки во земјата, а освен водителка таа е и манекенка и мора да признаеме дека изгледа божествено во секакво издание.

Фото Фејсбук/ Маријана Станојковска

Кога носи гламурозни тоалети, фармерки, тренди фустани, или е во опуштено спортско издание Марјана мами воздишки каде и да се појави.

фото Фејсбук/ Маријана Станојковска

Маријана Станојковска е доста активна на социјалните мрежи и секојдневно докажува дека е една од најзгодните дами во Македонија.

фото Фејсбук/ Маријана Станојковска

Овојпат Маријана позираше во тренди фустан во мастило боја кој совршено ја следи линијата на нејзиното тело и зрачи со се-ксапил.

фото Фејсбук/ Маријана Станојковска

Маријана Станојковска дефинитивно е дамата која ги заслужува епитетите убава, атрактивна, згодна и секси, многу обожаватели ја опишуваат и како совршена жена.

фото Фејсбук/ Маријана Станојковска

Со оглед на тоа што е многу активна на социјалните мрежи таа често знае да сподели со фановите ситуации од секојдневието.

фото Фејсбук/ Маријана Станојковска

Таа освен што е успешна водителка, фотомодел и манекенка обожава и да танцува и пее, па знае да ги почести своите фанови на Инстаграм и Тик-ток со по некое интересно видео.

фото Фејсбук/ Маријана Станојковска
фото Фејсбук/ Маријана Станојковска
фото Фејсбук/ Маријана Станојковска
фото Фејсбук/ Маријана Станојковска
фото Фејсбук/ Маријана Станојковска
фото Фејсбук/ Маријана Станојковска
фото Фејсбук/ Маријана Станојковска
фото Фејсбук/ Маријана Станојковска
фото Фејсбук/ Маријана Станојковска

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close