Кафе муабет

Тања Савиќ објави фотографија со новото момче? Фановите изненадени од пејачката!

Откако ги донесе во Србја, пејачката постојано изјавува дека е фокусирана на децата со цел да ги води на вистинскиот пат...

Популарната пејачка Тања Савиќ неодамна ги изненади сите кога зборуваше за љубовта, и истакна дека за неа нема напредок на тоа поле, особено сега кога минува нз многу тежок период со Душан.

фото инстаграм/Тања Савиќ
фото инстаграм/Тања Савиќ
фото инстаграм/Тања Савиќ

Откако ги донесе во Србја, пејачката постојано изјавува дека е фокусирана на децата со цел да ги води на вистинскиот пат.

Сепак, на Инстаграм, Тања објави видео со згоден маж од лифт, и секако предизвика бура од коментари.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TANJA SAVIC (@tanja_savic_private)

Пејачката беше добро расположена, видеото го красеше згоден дечко по име Немања.

фото инстаграм/Тања Савиќ
фото Инстаграм/Тања Савиќ

Фановите беа заинтригирани поради описот што го напиша Савиќ. Имено пејачката напиша Freedom што во превод значи слобода и многумна се запрашаа што всушност се случува.

Да потсетиме, по агонијата низ која помина со поранешниот сопруг Душан Јованчевиќ кој ги зеде своите деца и ги одведе во Австралија, ова е првпат пејачката јавно да покаже момче со кое поминува време, и дали нешто има помеѓу нив останува да видиме.

фото инстаграм/Тања Савиќ
фото инстаграм/Тања Савиќ
фото инстаграм/Тања Савиќ

Инаку Тања е во ценатарот на вниманието поради проблемите во бракот со нејзиниот сопруг Душан Јованчевиќ, a пред извесно време во медиумите одекна веста дека Тања нашла утеха во познат пејач чија слаба страна е токму таа, решил да го искористи моментот и да и биде рамо за плачење на пејачката.

фото инстаграм/Тања Савиќ
фото инстаграм/Тања Савиќ

-Имено, Тања со години е слаба точка за него, а сега кога има проблеми со сопругот Душан Јованчевиќ и е на чекор до развод, тој ја искористи можноста да и се приближи. Секако, Тања повремено го среќава, одат на кафе и тоа е сè, сепак, тој се фали како влегоа во романса и дека едвај чека пејачката да му роди дете!

фото инстаграм/Тања Савиќ
фото инстаграм/Тања Савиќ

– Ви велам, ова е познат музичар, сите пејачи го познаваат, како и оние што гледаат настапи во живо на ЈуТјуб. Не е важно, во најголем дел, тој е луд по Тања. Тој сака да и помогне да ги врати децата, и вети сè – објасни неодамна изворот за српски Скандал! и додава:

фото инстаграм/Тања Савиќ
фото Hello.rs

– Тања нема никаква врска со него освен што го почитува и сака од време на време да се среќава со него. Само сум загрижен тој да не и направи проблем затоа што тој се фали како ќе се ожени со неа, а таа сè уште не е разведена и води тешка битка за нејзините синови. Дај Боже да биде сè како што треба, Тања лесно ќе попушти ако и се допаѓа музичарот, а сега е важно да одигра мудро и нејзините деца конечно да се вратат. Претпоставувам дека и тој ќе го разбере тоа, па ќе престане да се фали дека едвај чека Тања да го роди неговото дете – заклучува изворот.

фото инстаграм/Тања Савиќ
фото инстаграм/Тања Савиќ
фото инстаграм/Тања Савиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close