Кафе муабет

Таа му ја врати насмевката: По разводот со Северина, Игор ги спакува куферите и замина- еве со која убавица го поминува времето!

Замина кај својата сестра...

Разводот на Северина и Игор Којиќ се случи во тајност, без медиумско внимание.

Фото Инстаграм/Северина

Поранешните сопружници никогаш не го коментираа тоа во јавноста, како и нивните членови на семејството и пријателите. Сите продолжија по својот пат.

Фото Инстаграм/Северина

Според пишувањата на медиумите, бракот завршил во август минатата година. Оттогаш Северина и се посвети на кариерата и дружењето со најблиските, а судејќи по фотографиите на социјалните мрежи и Игор е во добро друштво.

Фото Инстаграм/Северина

Тој замина во Америка и моментално го поминува времето со својата сестра Наташа. Дека фантастично си поминуваат сведочат објавите на нејзиниот профил.

фото инстаграм/Наташа Којиќ

Потсетуваме, Наташа Којиќ пејачката кариера ја започна во Србија, а по завршувањето на студиите на Музичката академија доби стипендија на познатиот универзитет Беркли.

фото инстаграм/Наташа Којиќ

Инаку Наташа Којиќ -Таша со години наназад живее во Америка каде исто така се занимава со музика.

фото инстаграм/Наташа Којиќ

Таа е многу активна на Инстаграм каде редовно ги споделува своите фотографии на кои јасно се гледа дека доста се променила од почетокот на кариерата.

фото инстаграм/Наташа Којиќ

Имено, таа го променила целиот свој живот од корен, но и физички изглед.

Покрај тоа, многу коментираат дека таа своите фотографии додатно ги преуредува по пат на фотошоп, што ја доведува до непрепознатливост.

фото инстаграм/Наташа Којиќ

Инаку , Наташа неодамна беше дел од снимањето на еден филм, па се пофали веднаш на Инстаграм за новиот ангажман.

фото инстаграм/Наташа Којиќ

Локацијата е ни помалку ни повеќе, туку затвор.

фото инстаграм/Наташа Којиќ

Наташа со години живее и работи во Америка, примарно создавајќи музика за филм, но исто така се занимава и со глума.

фото инстаграм/Наташа Којиќ

Таа завршила во зат вор, иако нејзината насмевка на лицето зборува дека тоа ни малку не и пречи.
По фотографиите на Наташа можеме да сфатиме дека навистина и годи Америка, насмевката на нејзиното лице ја опишува нејзината среќа. Навистина таа живее живот како во бајка.

фото инстаграм/Наташа Којиќ

Погледнете уште неколку атрактивни фотографии од ќерката на Драган Којиќ – Кеба која имаме реткост да ја видиме покрај нејзиниот татко.

фото инстаграм/Наташа Којиќ
фото инстаграм/Наташа Којиќ
фото инстаграм/Наташа Којиќ
фото инстаграм/Наташа Којиќ
фото инстаграм/Наташа Којиќ
фото инстаграм/Наташа Којиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close