Кафе муабет

Спијат во различни спални соби: Ќерката на Харис и Мелина откри шокантни детали за бракот на родителите!

Џина има голем број следбеници на социјалните мрежи, на кои сега им откри одредени детали од семејниот дом, и беше осудена поради тоа...

Љубовната приказна на Мелина и Харис трае веќе 16 години, и иако е дури три децении помлада од него, тоа не им пречи тие да бидат среќни и заљубени.

ФОТО: Инстаграм/ Харис Џиновиќ
ФОТО: Инстаграм/ Харис Џиновиќ

Кога и да се појави во јавноста таа прави бум, со нејзиниот изглед.

Мелина е убава и млада, со витка става а од бракот со пејачот има две деца, ќерката Џина и синот Кан, а за наследничката тврдат дека е вистинска убавица како мама.

ФОТО: Инстаграм/ Харис Џиновиќ

Џина има голем број следбеници на социјалните мрежи, на кои сега им откри одредени детали од семејниот дом, и беше осудена поради тоа.

ФОТО: Инстаграм/ Харис Џиновиќ

Имено, Џина во една од своите објави на социјалните мрежи истакна дека нејзините родители, Мелина и Харис, спијат во одделни спални соби.

Ова предизвика бројни коментари на социјалните мрежи, бидејќи многумина сметаат дека нема потреба да се открие интимноста на родителите во јавноста.

ФОТО: Инстаграм/ Харис Џиновиќ

 

– Во живо на Твитер таа рече дека Харис и Мелина спијат во одделни простории а потоа следуваше низа од коментари, воглавно осудувачки.

-Не разбирам како може да открие толку многу интимност во јавноста – гласи еден од коментарите на Твитер, по што следеше одговорот на друг корисник на Твитер:

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ
Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ
Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ
Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

– Страшно. Како Харис го дозволи тоа.

Во една прилика Харис призна колку и помага на неговата ќерка со тоа што и го трасира патот, откако таа стана ТикТокерка.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ
Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

Јас со тоа не се носам ама баш никако, но, Џина и жена ми Мелина се носат добро.Тоа е нивна нова работа“ – вели Харис со насмевка и продолжува:

-Мелина и Џина го прават тоа добро, тие знаат како да го извдат тоа, особено Мелина, а детето штотуку започна да се занимава. Таа сака да го прави тоа… Што ќе биде од сето тоа … Само да биде нормално, пристојно, пријатно и тоа е тоа.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ
Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

Харис истакна дека не се плаши дека оваа социјална мрежа ќе влијае негативно на неговата ќерка.

– Немам страв од тоа. ЏИна прилично совесна девојка, се грижи за себе. Оддамна се договоривме што треба, што не трба да прави, што може, што не може, што смее, што не смее.Тоа е логична инструкција на родителите.

А, дали детето ќе ги слуша советите на неговиот родител…? Кој знае, но би требало“ – заклучи Џиновиќ.

И неговата сопруга Мелина Џиновиќ и задоволна од своите наследници, па во една пригода ќе каже за нивниот однос.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

„Јас навистина немам проблем со децата. Тие не се бесни, нормални се, јас сум задоволна од нив. Нивните излегувања се нормални, го прават она што и сите други деца. Зошто би ги заклучувала?! Тие излегуваат онаму каде што треба да излегуваат, тоа е строго контролирано, имаат фино друштво, изјави таа во една пригода и потврди дека со нејзиниот сопруг имаат пријателски однос.

Инаку, седумнаесетгодишната Џина на јавноста и се претстави преку својот профил на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ
Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ
Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ
Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

Откако се појави во медиумите, таа интригира со секоја своја објава. Без разлика дали е во прашање фотографија со момчето, или совршено избрана комбинација, Џина Џиновиќ секогаш е во центарот на вниманието.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

„Со Харис повеќе имаат пријателски однос, од мене се плашат повеќе. Секогаш мора некој во куќата да биде таков, ама инаку сме поприлично избалансирани“, изјави Мелина во емисијата „Премиера – Викенд Специјал“.

Tags

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close