Кафе муабет

СПЕНЏАРСКА: Ми треба масажа и МИЛИОН ЕВРА

Јелена Спенџарска: Трошењето пари многу ме смирува...

Водителката Јелена Спенџарска повеќе од 15 години е во медиумскиот простор.

Фото:Фејсбук/Јелена Спенџарска

Многу скандали, јавни препукувања, суспендирања од нејзината матична ТВ-куќа, но и многу телевизиско искуство и напорна работа стојат до нејзиното име.

Фото:Фејсбук/Јелена Спенџарска

Беровчканата Спенџарска години наназад ја гледаме како дел од Утринската програма на Канал-5 телевизија.

Фото:Фејсбук/Јелена Спенџарска

Иако летото го искористи за шетање и три месеци беше на неплатен одмор, од септември таа повторно се врати  на нејзината прва љубов – телевизијата.

Освен телевизиската работа, Јелена е доста активна и многу популарна и на социјалните мрежи.

Фото:Фејсбук/Јелена Спенџарска

Таа е една од најпознатите инфлуенсерки кај нас, и нема бренд кој не ја бара за соработка и реклама.

На нејзините мрежи постојано објавува интересни фотографии за своите фанови.

    Фото:Фејсбук/Јелена Спенџарска

Таа е позната и по нејзините мотивирачки цитати кои стојат под секоја фотографија.

Сите кои ја следаат се воодушевени од нејзините статуси, многумина се пронаоѓаат и се согласуваат со неа.

Фото:Фејсбук/Јелена Спенџарска

Спенџарска, неодамна привлече внимание со своја фотографија на Инстаграм, каде во опцијата стори напиша:

,,Трошењето пари многу ме смирува…почнува многу да ме загрижува’’.

Фото:Фејсбук/Јелена Спенџарска

Откако привлече многу коментари, водителката објави уште еден пост под кој напиша:

,,Ми треба масажа и милон евра”.

Фото:Инстаграм/Јелена Спенџарска

Изминатиов период сведоци сме дека Јелена Спенџарска се всели во нејзиниот нов стан во Скопје.

Фото:Фејсбук/Јелена Спенџарска

А на последните нејзини инстаграм-стори постови честа дестинација е Грција.

Фото:Фејсбук/Јелена Спенџарска

Дали на повидок е нова љубов и нов дечко, оставаме Спенџарска да се пофали

Фото:Фејсбук/Јелена Спенџарска

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close