Кафе муабет

Слоба Радановиќ ја одржа првата тезга по паузата, но шоуто го украде неговата Јелена

Погледнете каква „риба“ е девојката на Слоба Радановиќ

Јелена беше до Слоба, насмеана, расположена и убаво скоцкана…

По една година пауза поради пандемијата со коронавирусот, пејачот Слоба Радановиќ го одржа својот прв настап во Нови Сад.

ФОТО: Слоба Радановиќ / Истаграм
ФОТО: Слоба Радановиќ / Истаграм

На настапот се појави со својата свршеница, Јелена Ѓуричанин која буквално го одзема здивот на присутните.

Облечена во светло син тесен фустан, свршеницата на Слоба буквално ги остави без збор сите.

фото телеграф.рс

Имено, сите беа заинтересирани како се чувствува пејачот сега кога по долго време повторно ќе го земе микрофонот во раце, па водителот на емисијата „Ексклузив“ го постави токму тоа прашање, но неговата поубава половина беше во кадарот.

Јелена беше до Слоба, насмеана, расположена и убаво скоцкана.

фото телеграф.рс

Кога се сврте, сите останаа без здив, а нејзиниот задник беше во прв план, што дефинитивно остави најсилен впечаток, како кај сите присутни, така и кај гледачите на малите екрани.

фото телеграф.рс

Откако Јелена влезе во просторијата, Слоба започна да одговара на прашања од новинарите, и призна дека му недостасувале настапите но и на неговата свршеница.

фото телеграф.рс

– Драго ми е што е тука, и неа и недостасуваше сето ова. Јас сум нејзин омилен пејач – истакна Слоба.

За потсетување, јавноста овој фолкер исто така го памети и по врската со пејачка Луна Ѓогани во текот на првата сезона реалното шоу „Задруга“, кога иако беше во брак со Кристина- Кија Коцкар, која исто така влезе во споменатото ријалити, му се спротивстави, а подоцна и победи во шоуто и започна пејачка кариера.

ФОТО: Слоба Радановиќ / Истаграм
ФОТО: Слоба Радановиќ / Истаграм
ФОТО: Слоба Радановиќ / Истаграм

Како што одминуваше времето, се шпекулираше дека Радановиќ не само што ја прељубил својата сопруга со Луна, туку дека имало и други девојки на кои јавно им се додворувал додека бил во брак со Кија.

ФОТО: Слоба Радановиќ / Истаграм
ФОТО: Слоба Радановиќ / Истаграм
ФОТО: Слоба Радановиќ / Истаграм
ФОТО: Слоба Радановиќ / Истаграм
ФОТО: Слоба Радановиќ / Истаграм
ФОТО: Слоба Радановиќ / Истаграм
ФОТО: Слоба Радановиќ / Истаграм

 

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close