Кафе муабет

Слабост му се црнки: Новиот дечко на Анастасија Ражнатовиќ неодамна раскина со оваа пејачка

Беше во врска со убавата пејачка Сања Вучиќ...

Како што дознава српски Alo.rs новото момче на Анастасија Ражнатовиќ е успешен фудбалер.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Станува збор за Немања Гудељ, кој важи за момче кое не сака скандал, но она што е познато е дека неодамна ја раскина љубовната врска со Сања Вучиќ, членката на групата Ураган.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Пејачката Сања Вучиќ долго време не сакаше да и открие на јавноста кој и е дечко, а потоа пред неколку месеци потврди дека е познат српски фудбалски репрезентативец.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Сања потоа со него го прослави роденденот и заминувањето на Мундијалот и му посака се најдобро:

фото инстаграм/Немања Гудељ

– Среќен роденден, родени – напишала членка на групата „Ураган“ на фотографијата која ја објавила на Инстаграм а на која се гледа како ужива во прегратките на нејзиното тогашно момче.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Очигледно по раскинувањето со Сања, фудбалерот решил да се впушти во љубовна врска со поп ѕвездата Анастасија.

фото инстаграм/Немања Гудељ
фото инстаграм/Немања Гудељ
фото инстаграм/Немања Гудељ

Инаку Анастасија и Немања се знаат веќе долги години, а љубовната врска ја започнале пред месец дена.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Нивната љубовна приказна започнала преку пријатели, и по неколку заеднички излегувања започнале врска.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Како што пишува „Telegraf Jetset“, Анастасија го запознало неговото семејство и моментално ужива со нив во Шпанија.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Но сега за сега, ниту Анастасија, ниту пак Немања не сакаат да се огласуваат на тема нивната врска.
Она што е познато е дека Немања “Нено” Гудељ е роден на 16 ноември 1991 година.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Тој е српски фудбалер кој игра како централен играч од средниот ред за шпанската Севиља и за српската репрезентација.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Тој е син на поранешниот играч на белградски Партизан и Нац Бреда, Небојша Гудељ и постар брат на Драгиша Гудељ.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Тој има и српскo и холандско државјанство.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close