Кафе муабет

Сите зборуваат за капутот на Ана Бекута: Еве зошто важи за најдобро стилизирана пејачка- ова модно издание е полн погодок

Изгледа помладо...

Ана Бекута важи за исклучително стилизирана дама. Секогаш на себе носи парчиња кои предизвикуваат бура од коментари кај љубителите на модата.

фото инстаграм,/Ана Бекута

Така сега капутот на пејачката Ана Бекута беше тема на разговор меѓу љубителите на модата, откако пејачката го носеше на снимањето на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“.

ФОТО: Ана Бекута / Инстаграм

Имено, пејачката неодамна направи мала промена во стилот и се појави во многу смели парчиња, поради што најновиот моден избор изненади многумина.

Фото Ata Images

Имено, Ана стана голем љубител на светли бои и екстравагантни парчиња, а сега се појави во комбинација на облека која зрачи со едноставност и елеганција.

Палтото на Ана Бекута беше одличен додаток на аутфитот, но и најкоментиран моден избор што го направила во последно време.

фото инстаграм,/Ана Бекута

Имено, фановите на Ана Бекута се согласни дека светлите бои, кои се хит оваа сезона одлично и прилегаат на пејачката. Љубителите на класиката сметаат дека капутот на Ана Бекута е парче кое мора да се најде во гардеробата на секоја жена.

Фото Ata Images

Долгиот крем капут е елегантно и едноставно парче, кое секоја, дури и најлежерната комбинација што пејачката ја избрала овојпат ја издигнува на повисоко ниво. Без разлика на модните трендови, тоа е модно парче кое е класифицирано како класично и е незаменливо во гардеробата на секоја жена која се разбира во модата.

фото инстаграм/Ана Бекута

Оваа лежерна комбинација на Ана Бекута воодушеви многумина, бидејќи освен што е совршено искомбинирана, зрачи со младешка енергија со која Ана во последно време зрачи и воодушевува на секој чекор.

Во продолжение уште неколку модни изданија на Ана Бекута:

ФОТО: Ана Бекута / Инстаграм
ФОТО: Ана Бекута / Инстаграм
ФОТО: Ана Бекута / Инстаграм
ФОТО: Ана Бекута / Инстаграм
ФОТО: Ана Бекута / Инстаграм
ФОТО: Ана Бекута / Инстаграм
фото инстаграм,/Ана Бекута
фото инстаграм,/Ана Бекута
фото инстаграм,/Ана Бекута
ФОТО: Ана Бекута / Инстаграм
ФОТО: Ана Бекута / Инстаграм
ФОТО: Ана Бекута / Инстаграм
ФОТО: Ана Бекута / Инстаграм
ФОТО: Ана Бекута / Инстаграм
ФОТО: Ана Бекута / Инстаграм
ФОТО: Ана Бекута / Инстаграм
ФОТО: Ана Бекута / Инстаграм
ФОТО:RAS Srbija

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close