Кафе муабет

Синот на Милан Калиниќ ги вознемири родителите: Семејните проблеми стануваат се поголеми- веќе не може да се крие (ФОТО)

Милан се шокирал од признанието на синот....

Синот на Милан Калиниќ е добро воспитано момче и одличен ученик на училиште.

фото инстаграм/Милан Калиниќ

Вредностите што актерот и неговата сопруга Сандра му ги пренесоа на наследникот се чувствуваат во секој негов потег, но тинејџерските години го направија своето.

фото инстаграм/Милан Калиниќ

Малиот Вук Калиниќ во последно време на секој чекор ги изненадува своите горди родители со своето однесување и изјави, а актерот неодамна во емисијата „Ако зборувам“ толкуваше еден особено впечатлив разговор со својот миленик.

фото инстаграм/Милан Калиниќ

Калиниќ кажал, дека наследникот му признал дека со пријателите гледа филмови за возрасни.

фото инстаграм/Милан Калиниќ

– Пред една година, кога Вук имаше 10 години, се враќавме од тренинг, тој седеше зад мене и ми рече: „Тато, јас и Душан гледавме по*но“. Јас велам, „Во ред, Вујо, и“, а тој продолжува: „Па, знаеш што прават тие таму“, и велам: „Па, знам, Вујо, одлично“. А тој одговори: „Но, тато, навистина ми се допадна“. Велам: „Вујо, тоа е нормално, секој маж сака да гледа по*нич. Тоа сака да гледа секој нормален маж, па и жената“, низ смеа изјави водителот, чии грижи со децата допрва доаѓаат.

фото Стори.рс

Синот на Милан Калиниќ полека влегува во најкритичните години, неговата сестра Теа е тинејџерка, а водителот се пошегува дека се вооружил за нејзините додворувачи.

фото инстаграм/Милан Калиниќ

Со Сандра се во хармоничен брак 16 години…

Со оглед на тоа што се во брак 16 години, а неодамна прославија годишнина, многумина се прашуваат кој е нивниот рецепт за долгогодишниот брак и дали имало тешки моменти.

фото инстаграм/Милан Калиниќ

Милан Калиниќ може слободно да каже дека е среќен човек бидејќи после деценија и пол брак тврди дека не би променил ниту една секунда помината со сопругата.

фото инстаграм/Милан Калиниќ

Сандра Калиниќ важи за убава и негувана жена. Милан призна дека бил крајно љубоморен.

фото инстаграм/Милан Калиниќ

– Секако, би ми пречело некој да се обиде да ја премине границата на добро воспитување, но што не е во ред ако на убава жена реагира културно, како што, на крајот на краиштата, јас самиот го правам тоа. Тоа го сфаќам како комплимент. Мојата сопруга има четириесет години, заедно сме скоро дваесет години, а таа е, на сленг, „врвна риба“. Сандра е една од најженствените, најубавите жени во Белград. Каде и да се појавиме таа е или најубава или меѓу трите најатрактивни. Тоа може само да импресионира вистински маж, кој е сигурен во себе, а пред се оној кој ја сака својата сопруга.

фото инстаграм/Милан Калиниќ

– Не „ѕверам“ наоколу, но сакам да гледам. Тоа го правам и пред Сандра. Впрочем, понекогаш коментираме заедно – откри во една прилика Милан.

фото инстаграм/Милан Калиниќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close