Бебе

Се сеќавате ли на ова бебе со најбујната коса на целиот свет – ќе се ВООДУШЕВИТЕ кога ќе видите како изгледа сега!

Бебето Чанко пред две години стана најбараното лице на Гугл заради својата неверојатно бујна фризура

Но бебето порасна и сега е прекрасно девојче.

Таа сега има речиси 400.000 фанови на Инстаграм и нејзината мајка за магазинот „Пипол“ изјави дека е изненадена од реакциите што го добила од луѓето откако прв пат објавија фотографии од својата ќерка.

Тајната на нејзината прекрасна коса е во редовното чешлање и опуштениот начин на живот, откри во една пригода нејзината мајка Мами Кано.

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close