Дом и семејство

СЕ ПРЕПУШТИЈА НА СТРАСТИТЕ И ПОКАЖАА ПОВЕЌЕ ОД ШТО ТРЕБА: Таа во када, тој… (ФОТО)

Се смирија по семејната драма...

Фотографијата на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, која е направена пред нешто помалку од шест години и се уште се споделува на социјалните мрежи, ја открива најголемата интимност на една брачна двојка во која јавноста би сакала да ѕирне.

фото инстаграм/Јелена Карлеуша

По таа објава на Карлеуша се крена вистинска бура на „Инстаграм“, а парот прослави десет години врска при создавањето на споменатата фотографија, ни помалку ни повеќе, на луксузна дестинација каде често престојуваат.

фото инстаграм/Јелена Карлеуша

Имено, Душко и Јелена позираа, во можеби премногу, опуштено издание, додека престојуваа во Дубаи, во еден од најлуксузните хотели и ја заскокоткаа фантазијата на своите придружници на социјалните мрежи. Парот се препушти на уживањето а времето го помина многу опуштено во собата, прославувајќи важен датум за нивната врска.

фото инстаграм/Јелена Карлеуша

Тајната на нивниот брак беше спонтано откриена на овој начин, бидејќи суштината е дека Душко и Јелена никогаш не дозволуваат да им згаснат страстите и емоциите, без разлика низ какви препреки поминуваат.

фото инстаграм/Јелена Карлеуша

Иако во последно време не можевме да видиме вакви заеднички фотографии, се добива впечаток дека парот решил да ја задржи интимноста за себе, а многумина се надеваат дека повторно ќе ги видат во ова издание…

фото инстаграм/ Јелена Карлеуша

Уште една шанса на љубовта…

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ изминатиов период беа во центарот на вниманието, а по разни шпекулации беше откриено каде живее фудбалскиот менаџер.

фото инстаграм/Јелена Карлеуша

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, по турбулентниот период и конфликт што се случи за Божиќ, успеаја да најдат заеднички јазик и, веројатно, да и дадат уште една шанса на нарушената врска.

Фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

Многумина посакаа крај на нивната љубовна приказна која трае цели 13 години, а сега конечно е откриено дали се се вратило во нормала.

фото инстаграм/ Јелена Карлеуша

Судејќи по фактот дека Јелена за Денот на вљубените на социјалните мрежи се пофали со розите кои ги добила, а многумина тоа го протолкуваа како гест на нејзиниот сопруг најверојатно парот е повторно заедно.

фото инстаграм/Јелена Карлеуша
Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша
Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Исто така, откако му истече забраната на Душко за приближување кон сопругата, која траеше еден месец и по враќањето од Турција, екипата на емисијата „Папарацо лов“ „улови“ каде се движи поранешниот фудбалер и дали живее со сопругата и нивните ќерките Атина и Ника..

Фото Инстаграм/Јелена Карлеуша

Имено, камерите на споменатата емисија го снимиле Душко пред семејниот дом како влегува во гаражата вечерта, а од тоа произлегува заклучокот дека тој се уште живее со сопругата Јелена Карлеуша.

фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша

Очигледно парот решил да поработи на несогласувањата, а Душко се враќа дома кај сопругата Јелена.

фото инстаграм/ Јелена Карлеуша

За потсетување, целата драма меѓу Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ се случи откако поп дивата на Божиќ го пријавила сопругот за семејно насилство бидејќи наводно ја удрил.

фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша
фото инстаграм/ Јелена Карлеуша

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close