Кафе муабет

Се породи пред три месеци а изгледа совршено: Пејачката се омажи за својот колега, му роди второ дете, а сега изгледа како божица!

Таа сега го искористи убавото време и позираше покрај море, а по речиси три месеци од породувањето таа изгледа феноменално...

Црногорската поп-пејачка Милена Вучиќ во март годинава ја роди својата наследничка, ќерката Сара.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

Таа сега го искористи убавото време и позираше покрај море, а по речиси три месеци од породувањето таа изгледа феноменално.

Неодамна пејачката сподели интересна изјава со своите следбеници на Инстаграм.

foto instagram

– Кога го складираш сопственото млеко. Моќно чувство за нас лудаците – напиша таа во описот на фотографијата на која се прикажани неколку литри млеко со кое го храни своето дете и го чува во фрижидер.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

Да потсетиме, оваа пејачка се омажи на 26 години со својот колега Никола Буровац, а денес ги имаат синот Никша и ќерката Сара.

foto instagram
фото инстаграм
фото инстаграм

Тие се заколнаа на вечна љубов во црквата Свети Сава во Врачар. Пред околу сто гости, младенците го кажаа судбоносно „да“, а посебна атмосфера на венчавката создаде црковниот хор, кој не остави никого рамнодушен со своето пеење.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

Црногорската поп-пејачка и по тој повод остана доследна на својот стил. Не носеше венчаница, туку бел фустан до колена, беж јакна и светлосини чевли, за што се зборуваше со денови.

фото инстаграм
фото инстаграм

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close