Кафе муабет

Се омажи Тања Савиќ?!- блесна во венчаница, откри дека се се случило во Бања Лука и ги изненади фановите!

Се уште не се огласи дали е вистина...

Пејачката Тања Савиќ вчера ги шокираше сите кога на социјалните мрежи објави нова фотографија, на која таа е облечена во бело со вел на главата.

фото инстаграм/Тања Савиќ

Имено, пејачката позираше во венчаница и посочи дека е во Бања Лука, па во описот на фотографијата напиша: „Свадба“ и додаде емотикони на прстен и бело срце.

фото Инстаграм/Тања Савиќ

Следбениците веднаш и честитаа на Савиќ , а таа не објасни кој е младоженецот и дали навистина се омажила.

фото Инстаграм/Тања Савиќ

Она што и е познато на јавноста е дека пејачката била во врска со Драшко Станивуковиќ, градоначалникот на Бања Лука.

фото Инстаграм/Тања Савиќ

Инаку, многумина коментираат дека Тања снимила спот за новата песна, сепак се уште н есе знае што е вистината.

фото инстаграм/Тања Савиќ

„Честитки“, „Среќно“, „О, таа само снима видео“, се само дел од коментарите под објавата.

Инаку, Савиќ се разведе од сопругот Душан Јованчевиќ со кој има два сина, а нивната разделба беше повеќе од скандалозна.

фото инстаграм/Тања Савиќ

Сега кога почна да се опоравува од бурниот развод со Душан и од време на време уживаше во перидот кој го минува со своите деца Максим и Ѓорѓе, Тања Савиќ се најде пред нов педизвик.

фото инстаграм/Тања Савиќ

Имено, како што близок извор на пејачката неодмана откри, Душан наскоро има намера да дојде во Србија, како би се борел за синовите и да и го загорчи животот на пејачката. Тања од таа причина најмила приватно обезбедување со цел да се заштити себе си и децата.

фото Инстаграм/Тања Савиќ

– Откако слушнала дека Душан има намера да дојде во Србија, Тања е во паника. Таа со тој човек помина низ пекол и таман помисли дека се се среди, тој повторно успеа да ја повреди и заплаши.

фото инстаграм/Тања Савиќ

Тања моментално поминува низ агонија, неколку дена плачеше и одлучи дека овој пат ќе се бори до крај и дека нема да дозволи Душан поворно да и ги земе децата, објаснува близок извор до пејачката.

фото инстаграм/Тања Савиќ

– Не сака Максим и Ѓорѓе да се посомневаат во нешто и се труди да не видат страв во нејзините очи. Не сака тие да се плашат и да добијат траума. Поради тоа одлучи да најми приванто обезбедување.

фото Инстаграм/Тања Савиќ

Тања, Душан најдобро го познава, со години живееле заедно и знае дека е подготвен, и поради тоа таа се одлучила на таков чекор, окрил изворот и раскажал кои се должностите на обезбедувањето.

фото Инстаграм/Тања Савиќ

– Таа се распраша кај некој свои пријатели кои и препорачаа агенција за проватно обезбедување.

фото инстаграм/Тања Савиќ

Момчето кое ја чува има специјална обука, тој ја прати на настапи, и на располагање и е кога сака да го викне. Задолжен како за неа така и за нејзините деца, рекол извор близок до Тања Савиќ.

фото инстаграм/Тања Савиќ

– Иако има обезбеување на Тања и е страв да оди на места каде има гужва. Се гледа само со најблиски пријатели кои и годат и се трудат секој слободен момент да го помине надвор од Белград.

фото инстаграм/Тања Савиќ

Луѓето кои не ја познаваат мислам дека се е во ред добро изгледа како да се враќа на секојдневните навики, што и тоа и е целта, но константно е на штрек, заклучил тој.

фото инстаграм/Тања Савиќ

Тања Савиќ во повеќе наврати има раскажано дека трпела малтретирања во бракот и дека нема да дозволи нејзините деца да пораснат со таков модел на однесувања.

фото инстаграм/Тања Савиќ

– Би ми било нелогично таков човек монструм да има право на моите деца. Ми наметна мислење дека  сум глупа, грда, дека не сум добра мајка. Неговата мајка зборуваше колку сум грда, да ја тргнам шминка за народдот да види колку сум грда, рекла своевремено пејачката.

фото Инстаграм/Тања Савиќ

 

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close