Кафе муабет

Сега и ОФИЦИЈАЛНО е дел од семејството: Овие фотографии од семејството на Гудељ и Анастасија кажуваат се за нивниот однос кон миленичката на Цеца (ФОТО)

Анастасија е среќна и заљубена...

Семејството на Немања Гудељ има јасен став за младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ …

ФОТО: Анастасија Ражњатовиќ / Инстаграм

Семејството на Немања Гудељ и Анастасија судејќи по објавите на социјалните мрежи, времето го поминуваат заедно во Шпанија. Кога беше откриено дека ќерката на Цеца Ражнатовиќ се забавува со фудбалерот, по раскинувањето на петгодишната врска со бизнисменот Ѓорѓе Куљиќ, многумина се запрашаа како Анастасија се согласува со семејството на Немања.

ФОТО: Анастасија Ражњатовиќ / Инстаграм

Според медиумите, идната свекрва на Анастасија, Оливера Гудељ, откако поминале доволно време заедно во Севиља, само го заклучила позитивното мислење што го имала за избраничката на нејзиниот син, а на ист став се сестрата на Немања, Вања и братот Драги.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

– Анастасија е многу приземна и пристојна девојка, а кога е во прашање семејството на Гудељ, таа не може ни да глуми ѕвезда. Покрај татко му, фудбалерот израснал и во богатство, а и самиот постигнал големи успеси на многу млада возраст, па девојката тешко може да го гледа од високо. Сепак, Анастасија не е вообразена, не глуми ѕвезда, бидејќи, без разлика на богатството, живеела сосема нормален живот, на што секогаш инсистирала нејзината мајка Цеца – тврди извор за „Свет и скандал“.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Придружниците на пејачката имаа можност да се уверат низ фотографиите дека младата печакта одлично се согласува со семејството на Немања Гудељ, кое се чини дека е пресреќно поради нивната врска, а Анастасија, на сите им прирасна при срце.

фото инстаграм/Вања Гудељ
фото инстаграм/Вања Гудељ

Инаку Анастасија Ражнатовиќ, младата надеж на естрадата, минатиот викенд официјално го отвори салонот за убавина во Врачар.

фото инстаграм/Вања Гудељ

Ќерката на Светлана Ражнатовиќ, покрај пејачката кариера, реши да започне и нов бизнис, бидејќи очигледно не и недостасува амбиција за постигнување на сите полиња.

фото Србија Данас

“Ова е нешто што го сакам, го подготвувавме долго време. Ова е голем ден за мене и мојот бизнис. Сакав шминка, но се одлучив за козметика, се грижам за својот изглед. Мама е пресреќна, таа е секогаш тука да не поддржи“, гордо изјави Анастасија.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Сепак, многумина се запрашаа од каде младата пејачка има финансии за да го започне овој бизнис, кој вклучува линија на козметика. Многумина претпоставуваа дека токму Српската мајка го финансирала новиот бизнис на нејзината ќерка.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Сепак, Анастасија реши се да демантира, па откри од каде парите за отворање на салонот за убавина.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

– Мајка ми не ми помогна околу финансирањето. Имам партнерка со која работам и ние две заедно ќе се справиме со ова – изјавила Анастасија.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Она што многумина ги интересира е љубовниот живот на Анастасија.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

„Од мене, мојата енергија, се гледа дека сум среќна, задоволна и заљубена“, истакна таа и проговори за своето поранешно момче Ѓорѓе Куљиќ, кој е во врска со нејзина пријателка.

Фото Инстаграм/Анастасја Ражнатовиќ

“Многу пати сум кажала дека му посакувам се најдобро. Тој има право да биде со кого сака, луѓето продолжуваат и тоа е нормално. Тоа навистина не ме повреди. Што се однесува до мене, не ми пречи“, изјави Ражнатовиќ.

Фото Инстаграм/Анастасја Ражнатовиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close