MAMAБременост

Светот во шок: 14-годишно бремено девојче призна дека планира да роди уште едно дете со 10-годишното момче

Бремената тинејџерка Дарија Судникникова (14) веќе некое време е глвна тема на разговор низ медиумите.

Бремената тинејџерка Дарија Судникникова (14) веќе некое време е глвна тема на разговор низ медиумите.

Во јануари, Русинката го шокираше светот со тврдењето дека очекува дете со 10-годишното момче Иван.

Оваа вест го заобиколи светот, а научниците заклучија дека е не возможно десетгодишник да биде татко на дете кое треба да се роди наскоро. Тогаш Дарија признала дека ова бебе е од повзрасен маж за кој вели дека ја нападнал и открила дека бебето ќе биде подложено на ДНК-тестирање по раѓањето за да може полесно за полицијата да го пронајде нејзиниот напаѓач.

Покрај тоа, таа откри дека докторите не можат да го утврдат датумот на доспевање затоа што е премногу млада и „никој не знае колку недели од бременоста ќе достигне“, а неодамна заврши во болница поради компликации.

Таа има повеќе од 530 илјади следбеници на „ТикТок“ и 230 илјади на Инстаграм, а неодамна одговори на нивните прашања. Меѓу другото, една девојка од следбениците ја праша дали планира наскоро да има друго дете.

„Да, во иднина, кога ова бебе ќе наполни 10 години. И тоа ќе биде со мојот десетгодишен партнер“, одговори таа.

 

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close