Кафе муабет

Сања Кужет сите ја знаете, но погледнете каква убавица е и нејзината постара сестра!

Русокоса убавица од која „боли“ глава!

Сања реши да ја претстави својата постара сестра Сандра Кужет со која отпатува на заслужен одмор…

Згодната водителка Сања Кужет со години е заштитно лице на најгледанoто музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, но малку се знае за нејзиниот приватен живот, бидејќи ја одржува својата интимност далеку од очите на јавноста.

Фото Инстаграм/ Сања Кужет
Фото Инстаграм/ Сања Кужет
Фото Инстаграм/ Сања Кужет

Сепак, ова лето, таа реши да ја претстави својата постара сестра Сандра Кужет на социјалните мрежи, со која отпатува на заслужен одмор.

Фото Инстаграм/ Сања Кужет
Фото Инстаграм/ Сања Кужет

Насмеани и прегрнати, тие позираа во тексас кратки шорцеви, а она што сите веднаш го забележаа е дека покрај убавината постои и совршена генетика.

Фото Инстаграм/ Сања Кужет
Фото Инстаграм/ Сања Кужет
Фото Инстаграм/ Сања Кужет
Фото Инстаграм/ Сања Кужет

Погледнете како изгледа сестрата на Сања:

Фото Инстаграм/ Сања Кужет

Многумина коментираат за физичкиот изглед а таа често добива и комплименти поради нејзиното извајано тело.

Фото Инстаграм/ Сања Кужет

Таа важи за една од најатрактивнте жени во регионот.

Многумина коментираат за нејзиниот физички изглед а таа често добива и комплименти поради нејзиното извајано тело.

Фото Инстаграм/ Сања Кужет
Фото Инстаграм/ Сања Кужет
Фото Инстаграм/ Сања Кужет
Фото Инстаграм/ Сања Кужет

Како водителка на најголемото музичко шоу во регионот таа запознава многу млади атрактивни натпреварувачки но истакна дека нема проблем со тоа и додаде дека за неа е најважно да биде професионална во својата работа.

Фото Инстаграм/ Сања Кужет
Фото Инстаграм/ Сања Кужет
Фото Инстаграм/ Сања Кужет

– Натпреварувачите секоја година се помлади и помлади, а јас стареам и затоа немам проблем со тоа бидејќи некои од нив можат да бидат мои деца. За мене е важно секогаш да бидам на висина на задачата во професионална смисла, со енергија, насмевка, а потоа доаѓа оној визуелен момент кој многумина го забележуваат и мислам дека завршивме одлична работа за овие 6 сезони. Во една прилика изјавив дека до сега носев над 300 фустани, затоа ми е чест и задоволство што има уште коментари, а штом ги има, тоа значи дека на публиката и се допаѓам – рече Сања.

Фото Инстаграм/ Сања Кужет
Фото Инстаграм/ Сања Кужет
Фото Инстаграм/ Сања Кужет

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close