Кафе муабет

Прва фотографија на Ѓорѓе Кулиќ со новата девојка- ја однесе на луксузен одмор каде често одеше со Анастасија

Заљубени позираат фатени за раце...

Oдамна не е тајна која е новата девојка на Ѓорѓе Куљиќ, поранешниот на Анастасија.

Фото Инстаграм/Ѓорѓе Кулиќ

Не е тајна дека младиот бизнисмен Ѓорѓе Куљиќ, кој помина шест години со ќерката на Цеца, сега ужива во новата врска.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

По раскинувањето со пејачката, тој започна романса со атрактивната бринета Мила Радојевиќ со која моментално се одмара на Миконос.

фото Инстаграм/Мила Радојевиќ

Новата девојка на Ѓорѓе Куљиќ ги сподели првите интимни моменти со младиот бизнисмен пред неколку дена на својот „Инстаграм“ профил, а како ден беше јасно колку вљубената двојка ужива во првиот заеднички одмор, додека ги посетува истите места на кои Куљиќ одеше со Анастасија.


Врз основа на сликата на која емотивните партнери позираат додека се држат за рака, може да се заклучи дека Мила и Ѓорѓе се исклучително посветени еден на друг и дека тоа не е само уште еден минлив флерт меѓу нив, како што многумина мислеа, туку врска која има иднина.

фото Инстаграм/Мила Радојевиќ

Новата девојка на Ѓорѓе Куљиќ е многу внимателна додека на социјалните мрежи споделува интимни моменти со бившиот на Анастасија Ражнатовиќ, па не изненади тоа што на сликата се гледаа само нивните сенки на белиот ѕид.

Фото Инстаграм/Ѓорѓе Кулиќ

Мила Радојевиќ успеа да го разнежни мистериозниот Ѓорѓе Куљиќ. Имено,тој важи за мистериозен тип, кој приватниот живот го чува далеку од очите на јавноста, но не сака да ги крие емоциите кон убавата Мила Радојевиќ.

Фото Инстаграм/Ѓорѓе Кулиќ

Иако новата девојка на Куљиќ не се експонира во јавноста и ја почитува неговата приватност, тие двајцата повеќе од три месеци го поминуваат времето заедно.

фото инстаграм/Ѓорѓе Кулиќ

Ѓорѓе и Анастасија ја прекинаа петгодишната врска на почетокот на годината, а сега секој од нив продолжи понатаму.

фото инстаграм/Немања Гудељ

И додека Ѓорѓе ја освои Мила, Анастасија срцето му го даде на Немања Гудељ.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close