Кафе муабет

Поранешната водителка на „Брза Кујна“ е преубава трудница, а новата фризура е полн погодок!

Александра повторно пријатно ги изненади своите фанови

Поранешната водителка на „Брза кујна“, Александра Илиевска, и покрај лошите вести кои постојано пристигаат заради вирусот корона се обидува колку што може да ужива во последните есенски денови и тоа во блажена состојба.

Шармантната водителка неодамна откри дека популарното кулинарско шоу го напушта затоа што е бремена.

Од тогаш Александра редовно ги воодушевува своите фанови на социјалните мрежи со фотографии на кои се гледа нејзиното трудничко стомаче, но овој пат можеме да забележиме и дека има нова фризура.

Таа е позната по тоа што сака да експериментира со фризурите, а како изгледа сега, погледнете во продолжение.

Фото: Инстаграм/ Александра Илиевска

Инаку, Александра со својот сопруг Александар љубовта ја крунисаа во 2016 година. Таа често пати знае да истакне дека нејзиниот партнер е нејзината најголема поддршка во животот, со кого пред да се омажи, долги години беше во врска, и како што и самата изјави во една пригода, тој е реалистот, а таа сонувачот во врската.

Фото: Инстаграм/ Александра Илиевска

На нејзиниот профил на Инстаграм можете да видите и неколку заеднички фотографии, а како Александра изгледа во бременоста, но и пред да почне да и се пзнава стомачето, погледнете во продолжение.

Фото: Инстаграм/ Александра Илиевска
Фото: Инстаграм/ Александра Илиевска
Фото: Инстаграм/ Александра Илиевска
Фото: Инстаграм/ Александра Илиевска
Фото: Инстаграм/ Александра Илиевска
Фото: Инстаграм/ Александра Илиевска
Фото: Инстаграм/ Александра Илиевска
Фото: Инстаграм/ Александра Илиевска
Фото: Инстаграм/ Александра Илиевска
Фото: Инстаграм/ Александра Илиевска
Фото: Инстаграм/ Александра Илиевска
Фото: Инстаграм/ Александра Илиевска
Фото: Инстаграм/ Александра Илиевска
Фото: Инстаграм/ Александра Илиевска
Фото: Инстаграм/ Александра Илиевска
Фото: Инстаграм/ Александра Илиевска
Фото: Инстаграм/ Александра Илиевска

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close