Кафе муабет

Поради Бојана Родиќ ја остави неа: Ова е девојката на Шијан која “полуде” од љубомора откако ја остави за сестрата на Богдана!

Синот на Гоца Божиновска се заљуби во мајката на своето дете на прв поглед, а тоа што тој тогаш беше во тригодишна љубовна врска не го спречи....

Мирко Шијан и Богдана Родиќ пред неколку дена добија син кој е круна на нивната голема љубов.

фото инстаграм/Бојана Родиќ
фото инстаграм/Бојана Родиќ

Синот на Гоца Божиновска се заљуби во мајката на своето дете на прв поглед, а тоа што тој тогаш беше во тригодишна љубовна врска не го спречи. Одењето на Копаоник беше фатално за нивната врска.

фото инстаграм/Бојана Родиќ
фото инстаграм/Бојана Родиќ

Имено, Мирко и Оља Радоичиќ беа на скијање, а Бојана беше на истото место со нејзините сестри Богдана и Наташа. Оља веднаш забележа дека на Мирко му се допаѓа Бојана, се обиде да остане со него, но не вредеше.

Фото Инстаграм/ Оља Радоичиќ
Фото Инстаграм/ Оља Радоичиќ
Фото Инстаграм/ Оља Радоичиќ
Фото Инстаграм/ Оља Радоичиќ

„Девојката на Шијан, Оља, одамна забележа дека Мирко флертува со Бојана и им се пожали на своите пријатели за неговото однесување. Мирко едноставно не можеше да остане имун на позитивната енергија и веселата природа на Бојана. Оља потполно полуде на Копаоник бидејќи сфати дека Мирко постојано ја бара Бојана во големото друштво, преку ден на патеките, а навечер во клубовите. Оља и Мирко се скараа за Бојана, а тој упорно ја убедуваше дека не е заинтересиран за сестрата на Богдана “, рекол тогаш извор за медиумите, а времето покажа дека емоциите на Шијан биле посилни од се.

фото инстаграм/Бојана Родиќ
фото инстаграм/Бојана Родиќ
фото инстаграм/Бојана Родиќ
фото инстаграм/Бојана Родиќ

Мирко не се одвојува од Бојана, и често истакнува дека таа е вистинската жена за него. Сепак, многумина забележаа колку Бојана и Оља физички личат една на друга.

 

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close