Кафе муабет

Позираше со својата ќерка и доби многу критики- Ана Николиќ ја нападнаа поради овој потег!

во срцето на пејачката има место само за Тара...

Пејачката Ана Николиќ не ја крие среќата кога станува збор за нејзината ќерка.

фото инстаграм

Таа обожава да поминува време со својата наследничка и да ја размазува, па судејќи по фотографиите кои ги споделува во срцето на пејачката има место само за Тара.

фото инстаграм
фото инстаграм

Сега таа објави две фотографии со својата ќерка која ја доби од бракот со раперот Стефан Ѓуриќ Раста. Заедно со фотографиите, Ана напиша:

фото инстаграм

– Како ја пишувате љубовта? Секогаш со еден збор, Тара – напиша пејачката.

Под фотографијата следуваа лавината негативни коментари. Ана на фотографијата која ја сподели ја бакнува својата ќерка во устата.

– „Мразам кога децата се бакнуваат во уста, одвратно е“, „Па, кога ќе видам дете како се бакнува во уста, ми се гади“, „Сè е супер, едноставно не ја бакнувај во уста … тоа е не морално, педагошки или хигиенск, ја збунувате … “- се само некои од коментарите што може да се најдат под објавата на Ана на Инстаграм.

фото инстаграм
фото инстаграм

Инаку познато е дека пејачката  подолг временски период се мачеше со вишокот килограми, но сега тој кошмар е зад неа.

Ана ги презема сите неопходни чекори за да изгледа подобро, и со тоа конечно ги запре злобните гласини кои кружеа за неа.

Сепак, многумина го гледаат само нејзиниот конечен резултат, зад кој се крие многу труд и работа, а Ана и натаму работи и прави се за да го задржи сегашниот излед.

фото инстаграм
фото инстаграм

Таа на својот Инстаграм неодамна објави фотографија на која се гледа дека тренира и тоа во својата дневна соба, и како што вели секој ден. Таа сега е доволно мотивирана и не попушта, ќе продолжи да вежба и да се одржува во форма.

Во продолжение погледнете како изгледа сега Ана Николиќ откако ослабна 35 килограми…

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close