Uncategorized

ПОДАРОКОТ ОД ТАТО ХАРИС ЌЕ ВЕ РАЗНЕЖНИ: Џина прослави полнолетство, еве што и подари пејачот по тој повод

Доби преслатко кученце...

Убавата Џина, ќерката на Харис и Мелина Џиновиќ, пред неколку дена го прослави својот 18 роденден и влезе во светот на возрасните.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

Прва и честиташе нејзината мајка, која на својот Инстаграм профил каде објави заедничка фотографија и напиша едноставно „Те сакам“, со бројот 18.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

Татко и Харис не го интересира виртуелниот свет, но без сомнение е пресреќен и горд на својата ќерка.

фото инстаграм/Џина Џиновиќ

Младата инфлуенсерка за својот 18-ти роденден добила подарок од него, и веднаш се пофалила на своите придружнички. Ако мислевте на скап автомобил или куп дијаманти, ништо од тоа. Харис на својата ќерка и подари померан.

фото инстаграм/Џина Џиновиќ

Не го знаеме името на миленичето, но од објавата на Инстаграм јасно се гледа дека кученцето и прави друштво во секој чекор, дури и додека е зад воланот.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

Џина, инаку, е многу популарна на Тик Ток и Инстаграм каде има голем број следбеници.

– Не следам и не ми паѓа на памет. Да следам како ги напучила усните,го истакнала задникот и сега тоа е главната приказна. Не можам да го правам тоа, тоа ја навредува мојата интелигенција. Или да гледам „Задруга“, „Парови“, овие реални шоуа, па не можам да си дозволам, навистина – рече Џиновиќ.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ
фото инстаграм/Џина Џиновиќ

Харис и Мелина важат за хармоничен пар кој со години се обидува на своите деца да им даде целосна приватност и да им дозволат тие самите да го изберат моментот кога би се појавиле во јавноста.

ФОТО: Харис Џиновиќ / Инстаграм

Првиот јавен чекор го направи Џина, седумнаесетгодишната ќерка на Мелина и Харис Џиновиќ, кога ги отвори своите профили на социјалните мрежи. Џина тогаш стана вистинска ѕвезда на „ТикТок“, а во тоа ја поддржуваше нејзината мајка.

ФОТО: Харис Џиновиќ / Инстаграм

За потсетување, љубовната приказна на Мелина и Харис трае веќе 16 години, и иако е дури три децении помлада од него, тоа не им пречи тие да бидат среќни и заљубени.


Имено, кога ја добија ќерката Џина, Харис Џиновиќ и Мелина, тогаш сè уште Гавриќ,беа во врска две години. Вниманието кое го привлекоа во медиумите поради разликата во години падна во заборав, а сите се прашуваа само едно, кога овој пар ќе стапне на „лудиот камен“? Нешто повеќе од една година подоцна, Мелина на Харис му го роди синот Кан, а дури во 2008 година стана госпоѓа Џиновиќ, со сведочењето на нивните кумови Славица Еклстоун и Филип Цептер.

фото Hello magazin
ФОТО: Харис Џиновиќ / Инстаграм
Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ
Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ
Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close