Кафе муабет

Погледнете каков “ѕвер” вози синот на Драгана Мирковиќ- чини цело богатство (ФОТО)

Марко сака скапи автомобили...

Нема сомнеж дека синот на Драгана Мирковиќ и Тони Бијелиќ, ја наследил љубовта кон автомобилите од  на неговите родители.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Марко Бјелиќ во својата колекција има неколку луксузни машини, а неодамна покажа една од нив.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Станува збор за Chevrolet Corvette Stingray Coupe кој според податоците на интернет чини околу 100.000 евра.

фото принтскрин

Марко снимал додека уживал возејќи се во својот нов миленик.

Потоа ја покажа внатрешноста на возилото а во преден план беше воланот од чиста кожа. Потоа го сними и однадвор, па можеше да се види дека автомобилот може да биде и кабриолет, а изгледа многу луксузно.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Инаку, перформансите на овој модел се меѓу најдобрите, што би можело да се очекува за таа цена.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Автомобилот, кој е произведен во 2020 година, има напредна навигација, предна камера со висока резолуција, задна камера, седишта со вентилација и греачи, греач на волан, надворешни ретровизори со електрично греење и многу повеќе.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Да потсетиме, Марко претходно се пофали со својот возен парк, џип „мерцедес“, „ферари“ чија цена е над 200.000 евра и возило „КТН“ за кое требаше да издвојат околу 100.000 евра.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ
фото инстаграм/Марко Бјелиќ
фото инстаграм/Марко Бјелиќ
фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close